کد خبر: ۹۸۴۰۰
زمان انتشار: ۱۲:۰۱     ۱۹ آذر ۱۳۹۱
سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در جلسه روز دوشنبه‌‌ي کميته فني، وضعيت تيم مشخص مي‌شود، شايد هم ژوزه در پرسپوليس بماند.
به گزارش 598 به نقل از فارس،‌ حميد استيلي پس از بازگشت از ايتاليا در خصوص احتمال بازگشتش به پرسپوليس اظهار داشت: در اين باره هيچ صحبتي با من نشده است و به همين دليل حرفي براي گفتن ندارم. در حال حاضر با کمک مسئولان باشگاه به دنبال يک هدف هستم تا در تيم‌هاي پايه و آکادمي پرسپوليس تفکرات خوب مديريتي رويانيان عملي شود.

وي افزود: ما با آث ميلان قرارداد و تفاهمنامه همکاري بسيار خوبي امضا کرديم تا از دانش آکادمي آث ميلان استفاده کنيم. همچنين با مسئولان رئال مادريد و منچستر هم توافقات بسيار خوبي کرديم که در آينده خبرهاي خوشي را براي علاقمندان به پرسپوليس داريم.


استيلي ادامه داد: برنامه‌هاي رويانيان 5 ساله است و اميدوارم او اين مدت را در پرسپوليس سپري کند. تا الان خوشبختانه خيلي خوب رو به جلو حرکت کرده‌ايم و يکي ديگر از کارهاي خوب رويانيان تشکيل دانشگاه پرسپوليس بود که بازيکنان ما وقتي که سرباز مي‌شوند با حضور در اين دانشگاه مشکلي براي فوتبال خود نداشته باشند. پيشکسوتان و هواداران نيز بايد دست به دست يکديگر دهند تا به اين تيم کمک شود.


وي در خصوص شرايط نامناسب پرسپوليس نيز گفت: جايگاه پرسپوليس در جدول ليگ برتر با توجه به خريدهايي که در اول فصل داشته اصلا خوب نيست و نبايد اين تيم اينجا باشد. با ژوزه حرف‌هايي زده شد و بايد ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد.


وي افزود: از لحاظ بازيکن، پرسپوليس از خيلي از تيم‌ها بهتر است اما بايد در جلسه دوشنبه تکليف نهايي همه چيز مشخص شود. شايد ژوزه بماند و شايد هم تصميم ديگري مبني بر ادامه همکاري با او بگيرند.


وي در پاسخ به سؤالي که مربي داخلي به درد اين تيم مي‌خورد يا خارجي؟ نيز گفت: در اين باره نظري نمي‌دهم. بايد ببينيم نظر کميته فني چيست. بايد عملکرد نيم فصل اول بررسي شود و پس از ارزيابي آن تصميمي بگيريم که به نفع پرسپوليس باشد.


وي در پايان در پاسخ به سؤالي که اگر به شما پيشنهاد مربيگري بدهند قبول خواهي کرد يا خير اظهار داشت: به مربيگري يا سرمربيگري در پرسپوليس فکر نکرده‌ام. پيشنهادهايي از ليگ برتر داشتم اما به خاطر اتفاقات سال گذشته برنگشتم. فعلا هم سعي مي‌کنم که به پرسپوليس در رده پايه بيشتر کمک کنم و هرکاري که از دستم بربيايد انجام دهم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها