کد خبر: ۹۸۵۰۳
زمان انتشار: ۱۵:۱۷     ۱۹ آذر ۱۳۹۱
رییس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی حمله یک بازیکن را به داور فوتبال با تیغ موکت بری را یک اتفاق معمولی دانست که معمولا در فوتبال رخ می‌دهد!
به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، جواد نجار ششگلانی درباره اتفاق ناخوشایند چند روز قبل در تبریز که در جریان آن یک بازیکن با تیغ موکت بری به داور حمله کرده است، گفت: این اتفاق معمولا در فوتبال رخ می‌دهد و مساله خاصی نیست. برخورد با داور هم به گونه‌ای نبوده که او را راهی بیمارستان کند. این برخوردها همیشه در فوتبال رخ می‌دهد، اما با بازیکنان خاطی برخورد خواهیم کرد!

 

وی درباره اوضاع "جهانی" داور مضروب هم گفت: مطمئنا بازیکن خاطی قصد لطمه وارد کردن به داور و زخمی کردنش را نداشته چون ضربه او یک خراش جزئی در دست داور ایجاد کرده است اما با این حال با او برخورد می‌کنیم. حال داور هم خوب است.

 

ششگلانی درباره مسئله متواری بودن بازیکن ضارب هم گفت: پس از صحنه‌ای که این برخورد صورت گرفت آن بازیکن متواری شد ولی اکنون کاملا در دسترس است. پرونده او را به کلانتری فرستاده‌ایم که پس از تکمیل به دادسرای ارجاع می‌شود.

 

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن خاطی بازداشت شده یا خیر گفت: تا امروز ظهر (یکشنبه) که خبری از بازداشت او نشنیده‌ام!

 

به گزارش ایسنا در جریان مسابقه‌های سوپر لیگ تبریز یکی از بازیکنان با تیغ موکت‌بری داور مسابقه را مجروح کرده است

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها