کد خبر: ۹۸۵۲۶
زمان انتشار: ۱۶:۱۳     ۱۹ آذر ۱۳۹۱
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان گفت: شایعات پیرامون آلودگی‌های ناشی از مجموعه یو.سی.اف اصفهان به هیچ عنوان صحت ندارد و مردم مناطق اصفهان نباید نسبت به این شایعه‌ها نگران باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمد مهدی اسماعیلی پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: مردم نباید به هیچ عنوان به شایعات مطرح شده در استان در راستای آلودگی‌های ناشی از فعالیت مجموعه‌های هسته‌ای در اصفهان توجه کنند.

وی با اشاره به اینکه تصور می‌کنم مشکلات موجود که برای باشگاه ذوب‌آهن اصفهان ایجاد شده از مشکلات مدیریتی است و این مشکلات باید هر چه سریع‌تر برطرف شود، ادامه داد: جایگاه کنونی تیم ذوب‌آهن اصفهان مطلوب نیست و استان نیز نسبت به مشکلات ایجاد شده برای این باشگاه نگران است و در راستای برطرف شدن این مشکلات تلاش می‌کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه در ماه‌های گذشته استان با بحران‌های اقتصادی مواجه بوده است، تصریح کرد: اما مدیریت استان با اجرای برنامه‌های مناسب و تشکیل قرار‌گاه اقتصادی تمام این التهاب‌ها و چالش‌های اقتصادی حاکم بر استان را مدیریت کرده است.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های شهر و روستا به نظر می‌رسد تغییر قانون انتخابات از سوی مجلس شورای اسلامی شتاب‌زده بوده است، اضافه کرد: با توجه به این موضوع احتمال وجود برخی مشکلات در راستای برگزاری انتخابات در استان نیز وجود دارد.

اسماعیلی با بیان اینکه اما تمام تلاش‌ها را در راستای اجرای انتخابات سالم و به دور از هر حاشیه انجام می‌دهیم، تاکید کرد: مشکلات ناشی از تغییر شتاب‌زده قانون انتخابات نباید گریبان‌گیر برگزاری انتخابات سالم شود.

وی با اشاره به اینکه البته کشور هنوز در راستای قانون برگزاری انتخابات با مشکلاتی مواجه است، افزود: استان اصفهان طی این هفته مجموعه فعالیت‌های خود را در راستای برگزاری انتخابات آغاز می‌کند و با این فعالیت‌ها از بروز مشکلاتی در زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های شهر و روستا جلوگیری می‌کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان در پاسخ به این سؤال که با توجه به تغییر پنج استاندار در سطح کشور آیا احتمال تغییر استاندار اصفهان نیز وجود دارد یا خیر، گفت: در تمام زمان‌ها احتمال تغییر مسئولان دولتی وجود دارد اما مدیریت استان با یک برنامه‌ریزی مناسب تا آخرین لحظه‌های حضور خود در اصفهان به روند کاری خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز تا این لحظه صحبتی در راستای تغییر استاندار اصفهان نشده است، اظهار کرد: مدیریت استان نیز همچنان با تمام توان خود در راستای اجرای برنامه‌های مناسب و کاهش مشکلات موجود در سطح استان تلاش می‌کند.

اسماعیلی در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا شایعات مطرح شده در راستای نشت انرژی هسته‌ای در برخی از مناطق اصفهان صحت دارد یا خیر، ادامه داد: این شایعات به هیچ عنوان واقعیت ندارد و تنها برخی از رسانه‌های غربی با ایجاد این مباحث به دنبال ایجاد جنجال در سطح جامعه هستند.

وی با بیان اینکه در سطح استان دو ساختار وجود دارد که حفاظت از مجموعه هسته‌ای از مهم‌ترین رسالت‌های آنها است، تصریح کرد: در حال حاضر مأموریت حفاظت از مجموعه هسته‌ای در استان به عهده  قرارگاه رافع و کمیته امنیتی استان است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری با تاکید بر اینکه شایعات پیرامون آلودگی‌های ناشی از مجموعه  ucfاصفهان به هیچ عنوان صحت ندارد و مردم مناطق اصفهان نباید نسبت به این شایعه‌ها نگران باشند، اضافه کرد: دست‌یابی به آرامش از مهم‌ترین اهداف فعالیت مجموعه انرژی هسته‌ای در اصفهان است.

وی با بیان اینکه رسانه های غربی و دشمنان تنها با ایجاد این شایعه‌ها در راستای ایجاد نگرانی در میان مردم هستند، تاکید کرد:  طی 45 روز گذشته بیش از 21 هزار نفر از مردم استان در ارتباط با مباحث اقتصادی و وضعیت بازار با سامانه 124 تماس داشته‌اند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه مدیریت استان به صورت شبانه‌روزی در راستای وضعیت بازار نظارت‌های لازم را انجام می‌دهد، افزود: منکر این نیستیم که ضعف‌هایی در حوزه نظارت در بخش‌های اقتصادی وجود دارد اما در حال حاضر بسیاری از مشکلات اقتصادی در استان مدیریت شده است.

وی با بیان اینکه مسئولان و متولیان رسیدگی به گزارش‌های مردمی به تمام این گزارش‌ها رسیدگی می‌کنند و در راستای برطرف شدن مشکلات موجود در این زمینه اقدامات لازم را انجام می‌دهند، گفت: رئیس جمهور از ابتدای امسال تاکنون چهار سفر به اصفهان داشته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه در سفر چهارم رئیس جمهور به اصفهان وی از ورزشگاه نقش جهان اصفهان بازدیدی داشت، اظهار کرد: حضور رئیس جمهور در این ورزشگاه توجه مسئولان را به این پروژه نشان می‌دهد و امیدواریم این ورزشگاه تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری برسد.

وی با تاکید بر اینکه از ابتدای امسال تاکنون رئیس جمهور چهار بار به اصفهان سفر کرده است، ادامه داد: تمام سفر‌های رئیس جمهور به اصفهان برای اجرای پروژه‌های مهم بوده است و این سفر‌ها به هیچ عنوان ارتباطی به مباحث انتخاباتی ندارد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود که اصفهان در اسفند ماه امسال برای پنجمین بار به اصفهان سفر کند، تصریح کرد: حقوق عقب‌افتاده بازنشستگان ذوب‌آهن یکی از مهم‌‌ترین مشکلات استان به شمار می‌رود اما درصدد هستیم این مشکل را به صورت کامل برطرف کنیم.

وی با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌ها و طرح‌های آبی در دستور کار مدیریت استان قرار دارد، اضافه کرد: استان برای اجرای این طرح‌ها از دولت کمکی دریافت نکرده است و درصدد هستیم هر چه سریع‌تر پروژه‌های آبی استان را راه‌اندازی کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه طی سال‌های گذشته تلاش‌های بسیاری را برای برطرف شدن مشکلات باشگاه ذوب‌آهن اصفهان انجام داده‌ایم، تاکید کرد: این تلاش‌ها به صورتی بوده است که در فصل گذشته اجازه انحلال تیم بسکتبال فولاد ماهان را نیز نداده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات فعلی ذوب‌آهن از قانونی سرچشمه می‌گیرد که دولت را از اختصاص هزینه به باشگاه‌های حرفه‌ای منع می‌کند، افزود: در زمانی که احساس شد که مشکلات ذوب‌آهن مدیریتی است نسبت به انجام تغییراتی در این باشگاه اقدام کردیم.

اسماعیلی گفت: همچنان به دنبال برطرف شدن مشکلات موجود در راستای فعالیت باشگاه ذوب‌آهن هستیم و بسیاری از این مشکلات ریشه داخلی دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها