کد خبر: ۹۸۵۸۹
زمان انتشار: ۲۱:۴۳     ۱۹ آذر ۱۳۹۱
وزیر دفاع در خصوص نامه ایران به شورای امنیت و تحریک آمیز خواندن تحرکات نظامی آمریکا گفت: ایران در این باره به آمریکایی‌ها هشدار داده است.
به گزارش 598 به نقل از فارس ، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه حضور در مجلس شورای اسلامی و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال یک خبرنگار در خصوص شکار پهپاد آمریکایی در خلیج فارس و واکنش امریکایی ها به این خبر گفت: آنها ابتدا تکذیب و سپس تائید کردند یعنی به طور غیرمستقیم و عملا تائید کردند که هواپیما مال آنهاست؛ بالاخره این هواپیما به نحوی به آسمان ما آمده بود که ما توانستیم آن را شکار کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار در مورد علت واکنش ایران به تحرکات نظامی آمریکا در منطقه خلیج فارس و نامه به شورای امنیت سازمان ملل گفت: ایران به کارکردهای نیروهای فرامنطقه‌ای در منطقه حساس است و نمونه آن نیز همین در نوردیدن مرزهاست.

وحیدی با بیان اینکه درنوردیدن مرزها توسط آمریکایی‌ها می‌تواند مشکل‌زا باشد، تصریح کرد: ایران بر اساس همین نمونه‌هایی که از سوی امریکایی‌ها درباره تجاوز به مرزها و تحرکات نظامی داشته هشدار داده است.

خبرنگاری از وحیدی درباره برخی اخبار مبنی بر نفوذ هواپیمای جاسوسی آذربایجان به حریم کشورمان پرسید که وزیر دفاع در پاسخ گفت: چنین گزارشی نداشته‌ایم. البته ما روابط خوبی با آذربایجان داریم و دو کشور مشکلی با یکدیگر ندارند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها