کد خبر: ۹۸۶۵۸
زمان انتشار: ۱۰:۰۲     ۲۰ آذر ۱۳۹۱
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس با بیان اینکه مردم اقبالی نسبت به اصلاح‌طلبان ندارند، افزود: هر جایی که اصلاح‌طلبان نمی‌توانستند به اهدافشان برسند مظلوم‌نمایی می‌کردند و در حال حاضر نیز اصلاح‌طلبان بیشتر قصد مظلوم نمایی دارند.

به گزارش 598، حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان می‌خواهند بگویند که در زمان حاکمیت‌شان وضع اقتصادی را مدیریت می‌کردند و اوضاع کشور به سامان بود که در واقع اینطور نبود.

این نماینده مجلس گفت: تاکنون که مردم اقبالی نسبت به اصلاح‌طلبان ندارند، ولی اگر اختلافی بین اصولگرایان روی دهد و اصولگرایان بخواهند چند قطبی کارشان را ادامه دهند، ممکن است مردم از این اختلافات خسته و خواهان برون رفت از این وضعیت شوند.

بزرگواری اضافه کرد: اصلاح‌طلبان از اول بروز و ظهورشان به غوغاسالار معروف شدند و هر جایی که می‌خواستند به اهدافشان برسند شروع به غوغاسالاری می‌کردند.

این نماینده مجلس گفت: هر جایی که اصلاح‌طلبان نمی‌توانستند به اهدافشان برسند مظلوم‌نمایی می‌کردند و در حال حاضر نیز اصلاح‌طلبان بیشتر قصد مظلوم نمایی دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها