کد خبر: ۹۸۷۰۲
زمان انتشار: ۱۱:۰۳     ۲۰ آذر ۱۳۹۱
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با ابراز رضایت از جایگاه این تیم در پایان نیم فصل نخست لیگ دوازدهم گفت: دلم می‌خواهد فولاد امسال سهمیه آسیا را کسب کند زیرا پتانسیل رسیدن به این هدف را داریم.

سیف الله دهکردی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عملکرد تیم فولاد خوزستان در نیم فصل نخست لیگ دوازدهم ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما از قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم و محاسباتی برای جمع آوری امتیاز مسابقات داخل و خارج از خانه داشتیم. هرچند کاملا به محاسباتمان نرسیدیم ولی خوشبختانه به 95 درصد آنچه که می‌خواستیم، دست یافتیم.

وی افزود: ابتدای فصل به خاطر تغییراتی که در کادر فنی و بازیکنان ایجاد شده بود، نیاز به زمان بیشتری داشتیم تا کادر فنی و بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. شخصیت حسین فرکی به نوعی بود که تفکرات خوبی در تیم ما ایجاد کرد و با حمایت اعضای هیات مدیره و شرکت فولاد نتایج خوبی کسب کرد.

" قرار گرفتن در رده سوم جدول یکسری مشکلاتی را برای ما ایجاد خواهد کرد". مدیرعامل باشگاه فولاد با بیان این مطلب تاکید کرد: مسئولیت ما با حضور در این رده در نیم فصل دوم لیگ سنگین‌تر خواهد شد چرا که توقعات مردم و هواداران از فولاد بالاتر رفته است. به همین خاطر مسئولیت ما سنگین‌تر است و باید حواسمان بیشتر جمع باشد.

وی با انتقاد از بعضی ناداوری‌ها علیه فولاد در نیم فصل نخست اظهار داشت: قشنگ نبود در بازی با ذوب‌آهن آن بلا را سر ما در بیاورند. داوری آن مسابقه به حدی علیه فولاد بود که فدراسیون فوتبال مجبور به عذرخواهی شد. حتی کار به جایی رسید که علیپور دبیر ستاد منشور اخلاقی هم ماجرا را پیگیری کرد. اگر ما سه امتیاز آن بازی را می‌گرفتیم الان جایگاه بهتری در جدول داشتیم.

دهکردی به امکانات باشگاه فولاد هم اشاره کرد و گفت: باشگاه فولاد نه به این خاطر که من در آن فعالیت می‌کنم بلکه به خاطر امکانات و زیرساخت‌های قوی که دارد، می‌تواند پایگاه خوبی برای رسیدن به اهداف فدراسیون باشد. باشگاه فولاد می‌تواند حتی در رسیدن تیم ملی به جام جهانی کمک کند.

وی درباره توقع مسئولان این باشگاه در نیم فصل دوم لیگ برتر، خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم زیرا مانند بعضی از تیم‌ها به بازیکنان‌مان پول نداده‌ایم. با وجود این دلمان می‌خواهد فولاد آسیایی شود.

یکی از عوامل چهار سهمیه نشدن ایران در لیگ قهرمانان آسیا، مشکلات ورزشگاه الغدیر اهواز بود که به عنوان ورزشگاه خانگی فولاد معرفی شده است. مدیرعامل باشگاه فولاد در این خصوص تصریح کرد: ساخت این ورزشگاه بر عهده سازمان مسکن و شهرسازی بوده و بهره‌بردار آن سازمان تربیت بدنی.

وی اضافه کرد: با این حال تا آن موقع ورزشگاه تحویل داده نشده بود و به همین خاطر معلوم نبود که چه کسی باید هزینه کند! در هر صورت استاندار و سایر مسئولان ورزش استان دنبال این هستند که بودجه لازم را گردآوری کنند و این مشکل هم حل خواهد شد.

دهکردی در ادامه در خصوص اینکه "آرش افشین از کدام کانال برای حضور در تمرینات باشگاه لیل به فرانسه خواهد رفت"؟ گفت: ما هیچ تفاهمنامه‌ای با باشگاه لیل امضا نکرده‌ایم. هماهنگی‌های کار آرش از طریق یکی از دوستانی که در اروپا داشتیم، انجام شد و هیچ مدیربرنامه یا واسطه‌ای هم در کار نیست. من روز اول هم که به باشگاه آمدم قصدمان این بود که یکسری روابط با سایر باشگاه‌های دنیا ایجاد کنیم و امیدوارم که با رفتن افشین استارت آن بخورد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها