کد خبر: ۹۸۷۴۹
زمان انتشار: ۱۲:۲۵     ۲۰ آذر ۱۳۹۱
وزیر راه و شهرسازی در واکنش به اظهارات رئیس مجلس و رئیس سازمان پدافند غیر عامل که اظهار داشته اند ادغام وزارتخانه های راه و شهرسازی با ارتباطات موجب تضعیف پدافند غیر عامل خواهد شد گفت: ادغام این دو وزارتخانه بستگی به نظر مجلس دارد.
به گزارش 598 به نقل از مهر، علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی صبح امروز در حاشیه ششمین نشست مشترک تعامل و هم اندیشی مسئولان کمیته پدافند غیرعامل و ستادهای اجرایی کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان پدافند غیر عامل ادغام وزارتخانه ارتباطات با راه و شهرسازی و مسکن را باعث تضعیف فضای سایبری کشور و مغایر با تقویت پدافند غیر عامل می دانند، گفت: ادغام این دو وزارتخانه بستگی به نظر مجلس شورای اسلامی دارد.

وی با بیان اینکه من فعلا سرپرست وزارتخانه ارتباطات هستم اظهار داشت: طبق قانون باید 17 وزارتخانه داشته باشیم. اگر مجلس با ادغام این وزارتخانه ها موافقت کرد دولت باید یک وزیر را به مجلس معرفی کند که شاید من باشم یا شخص دیگری. اگر مجلس با ادغام وزارتخانه ها موافقت نکرد بنده در راه و شهرسازی هستم و یک وزیر دیگر برای وزارت ارتباطات معرفی می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها