کد خبر: ۹۸۹۷۲
زمان انتشار: ۱۰:۲۰     ۲۱ آذر ۱۳۹۱
«نام كسي كه يك پيشنهاد چرب اروپايي را رد كرده چيست؟» و از آن مهم‌تر اين سوال كه «آيا نكونام همزمان با بازي در لاليگا براي بازيكنان هموطنش كار جور مي‌كرده؟!»
جواد نکونام
به گزارش 598 به نقل از سايت گل- جواد نكونام ديشب ميهمان ويژه برنامه 90 بود و گفتگويي مفصل و طولاني با عادل فردوسي‌پور داشت.

ديشب از ميان صحبت‌هاي نكونام نكته جالبي درز كرد كه علامت سوال بزرگي را در ذهن مخاطبان ايجاد كرد. كاپيتان تيم ملي گفت در دوران حضور در ليگ اسپانيا كار يكي از بازيكن‌هاي ايراني را براي پيوستن به تيم‌هاي اسپانيايي درست كرده اما بازيكن مورد نظر (با كج‌سليقگي) ترجيح داده به جاي اروپا در كشورهاي عربي فوتبالش را ادامه بدهد.

نكونام ترجيح داد اسم بازيكن مورد نظر را ناگفته نگه دارد و پيگيري عادل براي كشف نام اين بازيكن هم نتيجه‌اي نداشت. اگرچه فردوسي‌پور يك بار هم اسم طرف را حدس زد و با پيش كشيدن نام مهرداد اولادي سعي كرد به جواب برسد اما نكونام باز هم بند را آب نداد.

حدس عادل البته حدس بيراهي هم نبود چون مهرداد اولادي مدت‌ها قبل پيشنهاد خوبي از باشگاه «خه‌رس» اسپانيا داشت اما بعد از مدت‌ها كش و قوس نهايتا حضور او در اروپا منتفي شد. منتها نكته اين‌جاست كه مهرداد اولادي در آن زمان سرباز بود و همين مشكلات نظام‌وظيفه او را از اروپا دور كرد نه تصميم خودش و ترجيح دادن آسيا به اروپا.
به هر حال از ميان صحبت‌هاي كاپيتان تيم ملي در برنامه 90 سوال مهم و جالبي به جا ماند كه «نام بازيكن مورد نظر جواد نكونام و كسي كه يك پيشنهاد چرب اروپايي را رد كرده چيست؟» و از آن مهم‌تر اين سوال كه «نكونام چطور همزمان با بازي در لاليگا براي بازيكنان هموطنش پيشنهاد جور مي‌كرده است؟!» واسطه‌گري بازيكن، آن هم توسط يك لژيونر ايراني در باشگاه‌هاي اروپايي، يك اتفاق معمولي نيست و عجيب‌تر اين‌كه نكونام در اين گفتگو مدام از نقش خودش در جور شدن اين پيشنهاد صحبت مي‌كرد نه از مدير برنامه‌اش!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها