کد خبر: ۹۹۰۲۷
زمان انتشار: ۱۱:۱۳     ۲۱ آذر ۱۳۹۱
آنان فقط دنبال ساقط کردن حکومت «بشار أسد» هستند. آمریکایی ها، علاوه بر مقامات سیاسی مخالف سوریه، با فرماندهان میدانی مخالف سوریه نیز در ارتباط هستند.
به گزارش 598 به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسیده از دمشق پایتخت سوریه حاکی از آن است که خطرناک ترین طرح محرمانه آمریکا علیه سوریه آغاز شد.

در همین راستا «نشرة العروة الوثقی» نوشت: بر اساس این طرح محرمانه، آمریکا قرار است بزرگ ترین محموله سلاح را در آینده ای نزدیک تحویل مخالفان حکومت «بشار أسد» رئیس جمهور سوریه دهد.

در همین حال روزنامه انگلیسی "ساندی تایمز" نیز در این باره نوشت: آمریکا قصد دارد انواع موشک، ضد هوایی، موشک های ضد تانک و غیره تحویل مخالفان حکومت سوریه دهد. این کار از طریق یکی از کشورهای همپیمان آمریکا در خاورمیانه انجام خواهد شد.

گفته می شود بخشی از این سلاح ها که قرار است به سوریه ارسال شود، از کشور لیبی آورده شده است. این سلاح ها در زمان رژیم «معمر قذافی» دیکتاتور سابق لیبی توسط ارتش خریداری شده بود. از جمله این سلاح ها "SAM7" بوده که ضد هوایی پیشرفته است.

"ساندی تایمز" همچنین نوشت: مقامات آمریکایی ارتباط خود با مخالفان حکومت سوریه را هیچگاه قطع نکرده اند. آنان فقط دنبال ساقط کردن حکومت «بشار أسد» هستند. آمریکایی ها، علاوه بر مقامات سیاسی مخالف سوریه، با فرماندهان میدانی مخالف سوریه نیز در ارتباط هستند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها