کد خبر: ۹۹۶۶۱
زمان انتشار: ۱۸:۲۳     ۲۳ آذر ۱۳۹۱
سردار نقدی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بدترین منکرات ایستادن مقابل ولایت فقیه است، گفت: منکر اعتقادی، منکر سیاسی و منکر اقتصادی از جمله منکرات رایج در جامعه است که به آن توجه‌ای نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی اظهار کرد: اگر می‌خواهیم احیای امر به معروف و نهی از منکر تاٌثیرگذاری عمیقی داشته باشد مسائل باید به هم پیوند خورده و نخست تشخیص با اولویت‌ها است.

وی، مقایسه کردن خراسان جنوبی با دیگر استان‌ها را در موضوع امر به معروف و نهی از منکر به مثابه بازیدن دانست و ادامه داد: باید به سمتی برویم که از خراسان جنوبی به عنوان یک استان ایده‌آل در موضوع امر به معروف و نهی از منکر بسازیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه این استان ظرفیت الگو شدن در سطح کشور را دارد، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم جامعه را به سمت جلو هدایت کنیم باید با آرمان‌های انقلاب اسلامی جلو ببریم.

نقدی با اشاره به اینکه بدترین منکرات ایستادن مقابل ولایت فقیه است، افزود: منکر اعتقادی، منکر سیاسی و منکر اقتصادی از جمله منکرات رایج در جامعه است که به آن توجه‌ای نشده است.

وی، گران‌فروشی، ربا و رشوه گرفتن را از مصادیق منکرات اقتصادی در جامعه دانست و گفت: کسی که دچار اعتقادات باطل و عرفان‌های کاذب و نوظهور شده به منکر اعتقادی گرفتار شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه منکرات اخلاقی در مقایسه با سایر منکرات از رتبه کم اهمیت‌تری برخوردار هستند، اظهار کرد: در این نوع از منکرات نباید با رفتار تند برخورد کرد بلکه باید ایجابی عمل کنیم.

نقدی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر باید طوری در جامعه گسترش پیدا کند که منجر به تغییر رفتار شود.

وی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی رتبه یک ارزش‌مداری در سطح کشور را دارد، یادآور شد: این استان می‌تواند در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر در کشور الگو باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها