کد خبر: ۹۹۷۶۶
زمان انتشار: ۰۱:۳۳     ۲۴ آذر ۱۳۹۱
تیم‌های فوتبال نوژن شموشک شهرداری نوشهر و پرسپولیس گناوه از هفته سیزدهم رقابت‌های فوتبال دسته دوم کشور در ورزشگاه شهدای نوشهر به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، شامگاه پنجشنبه تیم‌های فوتبال نوژن شموشک شهرداری نوشهر و پرسپولیس گناوه از هفته سیزدهم رقابت‌های فوتبال دسته دوم کشور در ورزشگاه شهدای نوشهر به مصاف یکدیگر رفتند.

در نیمه اول این بازی تیم فوتبال پرسپولیس گناوه که با بازی در شرایط زمین باتلاقی و گل آلود ورزشگاه شهدای نوشهر آشنایی چندانی نداشت توانست نسبت به تیم نوشهری ببازی بهتری از خود به نمایش بگذارد و این تیم را تحت فشار قرار دهد.

اما در ادامه و در اواخر نیمه اول این تیم شموشک شهرداری نوشهر بود که توانست در دقیقه 44 بازی با گل جابر اقبالی با نتیجه یک بر صفر این نیمه را به سود خود به پایان برده و به رختکن برود.

اما در نیمه دوم بازی شموشک شهرداری نوشهر متفاوت ظاهر شد و موفق شد در همان دقیقه اول نیمه دوم یعنی دقیقه 46 توسط امیرصالحانی به گل دوم خود دست یابد.

امادر دقیقه 57 این بازی در یک برخورد غیرعمد بازیکن شموشک شهرداری نوشهر با دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گناوه برخورد کرد و این دروازه بان به شدت مصدوم و نقش بر زمین شد.

دروازه بان پرسپولیس گناوه که بر اثر شدت مصدومیت، دیگر قادر به ادامه بازی نبود با آمبولانس حاضر در ورزشگاه بلافاصله برای پیگیری حال وی و درمان به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر منتقل شد که پس از معاینات پزشکی و عکس‌برداری از ناحیه دنده‌های سمت راست بدن وی، شک و تردیدها درباره شکستگی این ناحیه از بدن وی برطرف شد و پس از درمان‌های اولیه از بیمارستان مرخص شد.

گل‌های شموشک شهرداری نوشهر تمامی نداشت و در دقیقه 72 بهزاد جعفری سومین گل بازی را برای شموشکی‌ها زد و در مقابل تیم پرسپولیس گناوه چهار دقیقه بعد یعنی دقیقه 76 توسط کامران موسی زاده پاسخ یکی از سه گل شموشکی‌ها را داد دروازه این تیم نوشهری را باز کرد.

در این بازی یک اتفاق بسیار نادر و بی‌نظیر رخ داد که طی آن داور بازی 14 دقیقه وقت تلف شده را در پایان بازی دو تیم شموشک شهرداری نوشهر و پرسپولیس گناوه اعلام کرد که باعث شگفتی همه حاضران در ورزشگاه شهدای نوشهر شد و بدین ترتیب رکوردگرفتن وقت اضافه در فوتبال جهان در ورزشگاه شهدای نوشهر و در بازی این دو تیم شکسته شد.

تیم فوتبال شموشک نوشهر نیز ضمن اداره بازی در وقت‌های تلف شده، از موقعیت های خود استفاده کرده و موفق شد گل چهارم خود را نیز توسط امیرصالحانی در دقیقه 99 بازی به ثمر برساند و در نهایت با نتیجه 4 بر یک تیم پرسپولیس گناوه را شکست دهد.

بهاالدین پناهی سرمربی شموشک شهرداری نوشهر در پایان بازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر گفت: بازی بسیار خوبی بود و بازیکنان ما می‌توانستند بهتر از این ظاهر شوند اما شرایط نامطلوب زمین اجازه کار بیشتر را به تیم ما نداد ولی باز هم در چنین شرایطی چهار گل به تیم حریف زدیم.

وی افزود: تیم ما در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و ما همیشه برای برد درمقابل حریفان خود ظاهر می‌شویم و مطمئنا روزهای روشن و خوبی در انتظار تیم شموشک نوشهر است.

وی درباره اعلام 14 دقیقه وقت اضافه از سوی داور بازی اظهار کرد: اگر داور 8 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت هیچ گونه مشکلی به وجود نمی آمد اما اینکه 14 دقیقه وقت اضافه اعلام شود تعجب برانگیز بود.

محمدرضا عبدی یکی از پیشکسوتان فوتبال کشور که در ورزشگاه شهدای نوشهر حضور داشت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره اعلام 14 دقیقه وقت اضافه از سوی داور، اظهار کرد: سال‌های زیادی در فوتبال رسمی کشور بازی کردم و تا به‌حال چنین چیزی ندیدم.

وی افزود: اعلام 14 دقیقه وقت اضافه از سوی داور بازی تیم‌های فوتبال شموشک شهرداری نوشهر و پرسپولیس گناوه در فوتبال جهان بی‌سابقه بود و داور می توانست حدود 8 دقیقه وقت تلف شده را در پایان این بازی لحاظ کند که این بهتر بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها