کد خبر: ۹۹۹۵۲
زمان انتشار: ۱۱:۲۱     ۲۵ آذر ۱۳۹۱
بازیکنان تیم پرسپولیس نوین «فولاد پایتخت» طوری داور را زدند که کارش به بیمارستان کشید.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ در مسابقه ای که عصر پنجشنبه و در ورزشگاه شهر سالم شهر ری برگزار شد، داور بازی کارش به بیمارستان کشیده شد.


به گزارش خبرآنلاين، این بازی میان دو تیم فولاد پایتخت که امتیازش را به پرسپولیس نوین فروخته و پاس برگزار می شد. در دقیقه 75 مسابقه بود که فرهاد برزگر داور جوان و 21 ساله فوتبال تهران، اعلام خطای پنالتی می کند رای به اخراج مستقیم دروازه بان تیم سرخ پوش می دهد.


بلافاصله بعد از این تصمیم دروازه بان اخراج شده با مشت به فک داور می کوبد و او را نقش بر زمین می کند. دوار مسابقه ادعا دارد زمانی که روی زمین افتاده بوده هم با استوک چندین و چند ضربه را از این دروازه بان و دیگر بازیکنان خورده که باعث آسیب و درد شدیدی به ناحیه کمر او شده است.


در پی این حادثه داور با مداخله مسئولان برگزاری بازی با دهانی پر از خون و حالتی تاسف برانگیز به بیمارستان منتقل می شود تا بازی نیمه تمام بماند. بازیکن خاطی بازداشت می شود و پرونده قضایی به جریان می افتد.


این درحالی است که ناظر مسابقه برادر رئیس هیات فوتبال استان تهران بوده. جایی که مسئولیت برگزاری این مسابقات را بر عهده دارد. این چندمین حمله به داوران در هفته های اخیر است.


هنوز خبر حمله با تیغ موکت بری به سعید رحیمی مقدم داغ بود و پرونده اش در جریان که اینگونه فرهاد برزگر کتک خورده است. شاید نیاز به اخذ تصمیماتی در فوتبال مان داریم تا اینچنین داوران مورد هجمه قرار نگیرند. حتی اگرتصمیمات شان برای تیم های مختلف مشکل ساز باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها