یک میلیون سازه فولادی در کشور برای پروژه‌های مسکونی تأمین شد

رئیس بخش مهندسی سازه و ابنیه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تأمین یک میلیون سازه فولادی در کشور برای پروژه‌های مسکونی را فرصتی مناسب برای بهره‌مندی از این مصالح در ساختمان عنوان کرد.

ایران دومین تولیدکننده نفت و سوخت مایع در اوپک

گزارش نهاد زیرمجموعه وزارت انرژی آمریکا نشان می‌دهد که ایران در زمستان 1402 روزانه 4 میلیون و 420 هزار بشکه نفت خام و سوخت مایع تولید کرده و از این لحاظ در جایگاه دوم اوپک قرار دارد.
رشد اقتصادی ایران به مرحله پایدار رسید/ بانک جهانی: نرخ فقر در ایران ۴. ۷ درصد کاهش یافت
سخنگوی اقتصادی دولت:

رشد اقتصادی ایران به مرحله پایدار رسید/ بانک جهانی: نرخ فقر در ایران ۴. ۷ درصد کاهش یافت

گزارش‌های اخیر نهادهای بین‌المللی و بانک جهانی تأکید کرده است که رشد اقتصادی ایران به مرحله پایدار رسیده و از عبارت مقاوم شده برای رشد اقتصادی ایران استفاده شده است.

کاهش رشد نقطه‌به‌نقطه میانگین قیمت مسکن در اردیبهشت

به گفته رئیس‌کل بانک مرکزی رشد نقطه به نقطه میانگین قیمت مسکن در شهر تهران از ۱۰۷.۲ درصد اردیبهشت سال گذشته با کاهش قابل توجه به ۱۲.۵ درصد در اردیبهشت امسال رسید.

ریزش قیمت خودروهای ام وی ام +جدول

ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ به طوری که قیمت خودرهای چینی از ابتدای اردیبهشت تاکنون کاهش شدید قیمت‌ها را تجربه کرده است.

کارنامه اقتصادی سه‌ساله دولت؛ از مهار تورم تا انضباط مالی و بودجه

با آغاز دولت سیزدهم رشد تشکیل سرمایه ثابت مثبت شد به نحوی‌که در سال ۱۴۰۰ به ۴.۱ درصد و در سال ۱۴۰۱ نیز به ۲.۵ درصد رسیده است.

افزایش ۲.۵ برابری صادرات نفت در دولت سیزدهم/ امضای ۱۵میلیارد دلار قرارداد در ۲.۵سال

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در تشریح دستاوردهای مهم این شرکت در دولت سیزدهم با اشاره به ۲.۵ برابر شدن صادرات نفت خام در شرایط سخت تحریم،‌ گفت: ما پارسال ۳۶ میلیارد دلار نفت خام صادر کردیم و در بخش گاز نیز روزانه ۷۰ میلیون متر مکعب به ظرفیت تولید روزانه خود اضافه کرده‌ایم.

رشد 81 درصدی پرداخت تسهیلات خانوار در بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی

بر اساس آمار بانک مرکزی میزان پرداخت تسهیلات در گروه مصرف‌ کننده نهایی (خانوار) از جمله قرض‌الحسنه ازدواج، ضروری، فرزندآوری و اشتغال … توسط بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در سال گذشته 81 درصد افزایش یافت.

امکان وکالتی نمودن حسابهای بانک سپه برای ثبت نام خودروهای برقی وارداتی فراهم است

مشتریان گرانقدر بانک سپه می توانند برای وکالتی نمودن حسابهای خود و شرکت در طرح ثبت نام خودروهای برقی وارداتی به صورت غیر حضوری از طریق Vbank.banksepah.ir اقدام کنند.

تأمین مالی ۳۶۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن به ارزش بیش از ۱۶۵ همت

دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد ۳۶۱ هزار و ۲۹۰ واحد نهضت ملی در قالب ۵۰ هزار و ۵۱۴ پروژه به مبلغ یک میلیون و ۶۵۶ هزار و ۳۱۲ میلیارد ریال و پرداخت ۵۴ درصد از تعهدات این بانک تا بیست و ششم خردادماه سال جاری خبر داد.
قبلی۲بعدی