افزایش درآمدهای ارزی در 3ماهه نخست امسال
بانک مرکزی:

افزایش درآمدهای ارزی در 3ماهه نخست امسال

براساس اعلام بانک مرکزی، در سه ماهه نخست امسال درآمدهای ارزی کشور به ۲۵.۵ میلیارد دلار رسید. در این مدت تراز تجاری کشور معادل ۵۱.۳ درصد نسبت به دوره مشابه پارسال افزایش یافته است.

آمار وزارت جهاد کشاورزی از پرداخت مطالبات گندم‌کاران/زمان پرداخت باقیمانده معوقات اعلام شد

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: نزدیک به هفت میلیون تن محصول گندم از کشاورزان خریداری شده و تاکنون نزدیک به ۴۶ درصد پول گندم‌کاران پرداخت شده است.

بیش از ۹۰ درصد کارتخوان‌های به‌پرداخت ملت کارآمد هستند

شرکت به‌پرداخت ملت در خردادماه امسال با میزبانی ۴۸.۰۵ درصد سهم از مبلغ تراکنشهای ابزار پذیرش موبایلی، دارای بالاترین سهم بازار پرداخت کشور در این شاخص بوده است.

بانک پارسیان بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در سه‌ماهه نخست امسال پرداخت کرد

بانک پارسیان در راستای عمل به تعهدات و تکالیف قانونی، در نخستین فصل سال 1403، به حدود 6700 نفر از هموطنان بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در بخش‌های ازدواج، فرزندآوری، خودرو بنیاد شهید و امور ایثارگری، رفع نیازهای ضروری، ویژه و مسکن از طریق صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان پرداخت کرد.

استقبال مدیرعامل بانک ملت از محصولات «به‌پرداخت ملت» در نمایشگاه الکامپ

مدیرعامل بانک ملت در روز پایانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از غرفه شرکت به‌پرداخت ملت (زیرمجموعه گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا) در این نمایشگاه بازدید کرد.

افزایش ۱۹ هزار بشکه‌ای تولید نفت ایران در ۲ ماه

جدیدترین گزارش اوپک نشان می‌دهد که تولید نفت ایران در دو ماه نخست امسال به 3 میلیون و 226 هزار بشکه در روز افزایش یافته است.

امسال 14.1 میلیارد دلار ارز برای واردات کالا تامین شد

از اول فروردین امسال تا 23 خرداد، 14میلیارد و 136میلیون دلار ارز برای واردات کالاهای اساسی، دارو، کالاهای تجاری و بازرگانی، واردات در مقابل صادرات و خدمات تامین شده است.

رشد 5.7 درصدی محصول ناخالص داخلی در سال 1402

طبق اعلام مرکز آمار ایران،‌ رشد محصول ناخالص داخلی (GDP) در سال 1402 به قیمت ثابت سال 1390، معادل 5.7 درصد محصول ناخالص داخلی و 3.4 درصد محصول ناخالص داخلی بدون نفت بوده است.

صادرات شركت‌های دانش بنیان به ۲.۵ میلیارد دلار رسید

رئیس‌کل گمرک در مراسم افتتاح گمرک فولاد مبارکه با بیان اینکه اجرای بسته تسهیل تجارت خارجی با تمركز بر شرکت‌های دانش‌بنیان‌ است، گفت: صادرات شركت‌های دانش‌بنیان به ۲.۵ میلیارد دلار رسید.

اعلام زمان بندی پرداخت سود سهام بانك ملت

بانک ملت در اطلاعیه ای، زمان بندی پرداخت سود سهام را برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1402 اعلام کرد.
۱بعدی