کد خبر: ۱۰۵۳۶۳
زمان انتشار: ۱۰:۰۵     ۱۸ دی ۱۳۹۱
تیم فوتبال پرسپولیس روز سه‌شنبه در مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال به مصاف تیم نفت تهران می‌ رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم پرسپولیس که لیگ برتر دوازدهم را با مانوئل ژوزه بد شروع کرد در جام حذفی با یحیی گل‌محمدی به دنبال قهرمانی است تا شاید بتواند اینگونه دل هواداران پرشمارش را به دست بیاورد.

سرخپوشان تهرانی پیش از بازی با نفت برنده شدند و توانستند بازی را از ورزشگاه تختی تهران به ورزشگاه آزادی منتقل کنند. مسابقه نیز دو ساعت دیرتر آغاز خواهد شد و به این ترتیب هواداران بیشتری  به ورزشگاه آزادی می‌آیند تا تیم محبوب‌شان را تشویق کنند.

 به این ترتیب شرایط زمانی و مکانی مسابقه به سود پرسپولیس تغییر کرده است و فردا( سه‌شنبه) نوبت بازیکنان این تیم است که از خجالت هواداران پرشمار خود بیرون بیایند.

حریف آنها تیم دست و پا بسته‌ای نیست. تیمی است که منصور ابراهیم‌زاده آن را هدایت می‌کند و برعکس پرسپولیس لیگ را خیلی خوب شروع کرد ولی به یکباره روند نزولی طی کرد و اکنون با 2 امتیاز بیشتر نسبت به پرسپولیس در رده دهم و یک پله بالاتر از سرخپوشان تهرانی در جدول لیگ است.

پرسپولیس که با یحیی‌ گل‌محمدی متحول شده و بازی‌ها را سریع و تهاجمی آغاز می‌کند و حتی در ثانیه‌های اول بازی گلزنی می‌کند. بنابراین نفت تهران باید فکری به حال دقایق ابتدایی بازی کند. نفت اگر بتواند 30 دقیقه اول بازی را کنترل کند می‌تواند امیدواری بیشتری برای موفقیت مقابل پرسپولیس داشته باشد.

پرسپولیس به هواداران و ستاره‌هایش در این بازی می‌نازد. نفت تهران هم به دانش مربیگری منصور ابراهیم‌زاده سرمربی نفت و همچنین یعقوب کریمی دومین گلزن لیگ افتخار می‌کند. البته شاید جمع استقلالی‌های نفت در این دیدار زیاد شود و امین منوچهری و میثم حسینی نیز به هادی شکوری ملحق شوند.

نبرد یعقوب کریمی با مدافعان پرسپولیس در این بازی دیدنی خواهد بود هرچند نفت بیشتر در این بازی دلخوش به ضد حملات خواهد بود اما قطعا ضد حملاتش خطرناک و زهردار است.

پرسپولیس می‌خواهد با مهار نفت به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند و گام بلندی به سوی قهرمانی بردارد.

پرسپولیس که به قول هوادارانش یک تیم آتش پاره شده باید بتواند از نفت به سلامت عبور کند. آتش بازی سرخپوشان با نفت دیدنی است. آتش بازی که شاید حتی 120 دقیقه هم طول بکشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها