کد خبر: ۱۲۳۹۷۹
زمان انتشار: ۱۴:۱۳     ۲۰ فروردين ۱۳۹۲
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با وجود این که می‌گوید خود از مخالفان محرومیت تماشاگران است اما اعتقاد دارد که بخشیدن محرومیت تماشاگران استقلال بدعتی ناشایست در فوتبال ایران است.

به گزارش 598،مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با وجود این که می‌گوید خود از مخالفان محرومیت تماشاگران است اما اعتقاد دارد که بخشیدن محرومیت تماشاگران استقلال بدعتی ناشایست در فوتبال ایران است.

محمد حسین جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیشنهاد محمد مایلی کهن مبنی بر بخشش محرومیت تماشاگران استقلال و حضور آنها در بازی با گهر به منظور تخصیص عواید بلیت‌فروشی این بازی به ورزشگاه گهر، اظهار کرد: اگر این بدعت شکل بگیرد در آینده دیگر هیچ کدام از مفاد آیین‌نامه انضباطی لیگ اعمال نمی‌شود و معنای خود را از دست می‌دهد. این گونه ممکن است راه فراری برای عبور از محرومیت‌ها به وجود بیاید.

وی ادامه داد: من کاملا با محروم شدن تماشاگران از دیدن بازی‌ها مخالف هستم، مگر این که شرایط به شدت بحرانی باشد. به نظرم باید کسانی که تماشاگران را برای توهین کردن مجهز کردند، تنبیه کنند نه تماشاگران را. کمیته‌ انضباطی اصلا نباید تماشاگران را محروم می‌کرد، ولی حالا که تصمیم گرفته شده باید اجرا شود.

جعفری در توضیح حرفش، گفت: در بازی ما با استقلال، چه کسی بلندگو را به دست افرادی داده بود که علیه ما شعار می‌دادند و صدها نفر هم به آنها پاسخ می‌دادند؟ چه کسی آن افراد را مجهز کرده بود که به بازیکنان، کادر فنی و آذری‌ها توهین کنند؟ آنها باید محروم شوند نه تماشاگران.

مدیرعامل تراکتورسازی همچنین گفت: مسئولان باید صحنه را مدیریت کنند تا در فوتبال کینه و کدورت پیش نیاید. نباید اجازه دهیم به کسی توهین شود. همه ما ایرانی هستیم و این رفتارها خوب نیست.

وی درباره دیدار فردا شب (چهارشنبه) تیمش برابر الشباب عربستان در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: بازیکنان تمرین‌های خوبی داشته‌اند. وحدت نظر بین بازیکنان برای کسب سه امتیاز بازی شکل گرفته است. در بازی برگشت برنامه‌هایی داریم که با حضور تماشاگران نتیجه‌ خوبی بگیریم هر چند در بازی رفت هم شرایط برای کسب حداقل یک امتیاز فراهم بود.

جعفری درباره نحوه استقبال از کاروان تیم عربستانی، گفت: انصافا عربستانی‌ها در بازی رفت بسیار خوب و در شأن تیم ما رفتار کردند و ما هیچ مشکلی نداشتیم. ما هم زمینه‌های لازم را برای استقبال خوب از آنها فراهم ‌کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه با تاکید بر حضور تماشاگران تبریزی در بازی با الشباب گفت: مردم ما کاملا توجیه هستند که تنها فاکتور بزرگ تراکتورسازی که آن را در حد آسیا بالا می‌برد، هواداران هستند. همه‌ی تیم‌ها فوتبال بازی می‌کنند، اما ویژگی خاص ما هواداران‌مان است. در تبریز این شرایط کاملا مهیا است که با تشویق‌های مبتکرانه تماشاگران پیروز شویم.

وی ادامه داد: هنوز جا دارد که تماشاگران ما با تشویق‌های خاص و پرشور خود در سطح قاره آسیا زبان زد خاص و عام شوند و نام و یادشان در آسیا پرآوازه شود.

جعفری در پایان درباره سرنوشت چند تن از بازیکنان تیمش از جمله محمد ابراهیمی که به دلیل انجام مصاحبه علیه باشگاه به کمیته‌ انضباطی باشگاه معرفی شده بودند، گفت: در فوتبال ما بازیکن حاشیه‌ساز زیاد وجود دارد! ما هم با آنها طبق مقررات باشگاه رفتار می‌کنیم و با کسی تعارف نداریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها