کد خبر: ۱۲۴۳۹۶
زمان انتشار: ۱۸:۱۶     ۲۱ فروردين ۱۳۹۲
به گزارش سرویس خانه ملت پایگاه 598، احمد اميرآبادي فراهاني نماينده مردم قم در مجلس در جلسه علني امروز خطاب به مهدي غضنفري وزير صنعت و معدن از عدم مدیریت و نظارت این وزارتخانه که منجر به انحصار فروش قطعه به خودروسازان توسط  شرکتی که یکی از مدیران ارشد آن در آمریکا سکونت دارد انتقاد کرد .

وی همچنین از عضویت یکی از مدیران یکی از شرکت های خودروساز در 12 هیات مدیره خبر داد و افزود : مگر قحط الرجال مدیران در کشور وجود دارد که باید یک نفر در مجموعه بزرگ این صنعت عهده دار عضویت 12 پست هیات مدیره های مختلف در کشور باشد .

نماینده قم همچنین از سهام بازی خودروسازان و عدم توجه به کیفیت خودروها نیز انتقاد و تصریح کرد : طبق گزارشات واصله پراید بیشترین کشته های سفرهای نوروزی امسال را به خود اختصاص داد و خودروسازان باید به جای سهامداری و بانکداری به کیفیت خودروهای ساخت داخل توجه بیشتری کنند .

در ادامه این جلسه محمدرضا باهنر كه در غياب لاريجاني رياست مجلس را بر عهده داشت، از اميرآبادي پرسید که آیا از توضیحات وزیر قانع شده است یا نه؟ گفت که بنده از وزیر اقتصاد درباره دانه درشت‌های بانکی و معوقات بانکی سوال کردم و کارت زرد هم به حسینی داده شد اما متاسفانه معوقات بانکی بالا رفت، می‌ترسم به وزیر صنعت هم کارت زرد داده شود و قیمت خودروها مجددا افزایش یابد، با وجود اینکه از توضیحات وزیر قانع نشدند، ولی درخواست رای‌گیری هم ندارم.
منبع: مشرق
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها