کد خبر: ۱۲۴۵۸۹
زمان انتشار: ۱۱:۵۳     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
خودروی حامل احمدی‌نژاد در حاشیه سفر چهارم دولت به سمنان و در مسیر استقبال، در میان انبوه جمعیت مردم سمنان متوقف شد.
به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس ، خودروی حامل محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور کشورمان در چهارمین دور از سفرهای استانی دولت به سمنان، دقایقی است که در انبوه جمعیت مردم قدرشناس و ولایت‏مدار سمنان متوقف شده است.
 
استقبال از احمدی‏نژاد که قرار بود از ساعت 8:30 صبح امروز انجام شود، با تاخیر رئیس‏جمهور در ورود به فرودگاه سمنان، از حدود ساعت 10:30 آغاز شده است.
 
استقبال از رئیس دولت و کابینه دهم از میدان امام خمینی (ره) سمنان استارت خورده است و هم‏اکنون با گذشت حدود نیم ساعت از آغاز این مراسم، رئیس جمهور هنوز نتوانسته است به میدان سعدی سمنان که در نزدیکی ورزشگاه محل سخنرانی وی قرار دارد، برسد.
 
بر اساس این گزارش، زمان معمولی طی مسیر از میدان امام خمینی (ره) تا میدان سعدی سمنان در مرکز این شهر، پنج دقیقه است و هم‏اکنون شمار زیادی از مردم استان سمنان در خیابان‌های اطراف میدان‌های امام و سعدی سمنان حضور دارند.
 
قرار است رئیس جمهور تا دقایقی دیگر در ورزشگاه تختی سمنان به ایراد سخنرانی بپردازد.
 
سخنرانی در جمع مردم سمنان و شاهرود، تشکیل کارگروه‏های تخصصی، نشست پایانی هیئت دولت و تشریح مصوبات و دستاوردهای سفر از مهم‏ترین برنامه‏های کاری رئیس جمهوری در استان سمنان است.
 
سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت دولت پس از وقفه‌ای یک ساله، بار دیگر با سفر محمود احمدی‌نژاد، رئیس ‌جمهوری اسلامی ایران به استان سمنان آغاز شده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، آخرین سفر استانی رئیس ‌جمهور در خرداد ماه سال گذشته و به استان خراسان رضوی انجام شد که طولانی‌ترین سفر استانی احمدی‌نژاد محسوب می‏شود.
 
رئیس‌جمهور در این سفر در بیش از 45 شهر استان خراسان رضوی سخنرانی کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۶ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۲
۰
۰
چیز ی که عیان است اقبال مردم به خط خد مت و امام است
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها