کد خبر: ۱۲۴۶۸۶
زمان انتشار: ۱۹:۲۲     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در نخستین همایش رؤسای ستادهای استانی‌اش گفت: من معتقدم زمینه فتنه ۸۸ در خارج از کشور مهیا و رفتار غلط و اشتباهات بزرگ کاندیداهای پیروز و بازنده فتنه را رقم زد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمد سعیدی‌کیا نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در نخستین همایش رؤسای ستادهای استانی و شهرستان‌ها که امروز ظهر برگزار شد، حضور یافت.

در این جلسه محمد سعیدی‌کیا گفت: دقیقا معتقدم حضور مردم در انتخابات 88 حماسه‌ای بی‌بدیل بود و خنثی کردن فتنه پس از آن حماسه‌ای عظیم‌تر.

وی افزود: 15 میلیون مردم شریف و نجیبی که رأی به کاندیداهای غیر پیروز در انتخابات داده بودند با اعتقاد به رای‌شان بدون آنکه از رأیشان برگردند وقتی دیدند ولی فقیه‌شان غصه‌دار شده و ولی‌شان نظر به اتحاد دارد به حرمت رهبرشان و مصالح نظام اسلامی سکوت کرده و در حماسه 9 دی به میدان آمدند و فتنه عظیم را خنثی نمودند.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در این همایش تصریح کرد: من معتقدم زمینه فتنه 88 در خارج از کشور مهیا و رفتار غلط و اشتباهات بزرگ کاندیداهای پیروز و بازنده فتنه را رقم زد.

وی افزود: اما خدا را شکر که 40 میلیون ملت نجیب و شریف ایران اسلامی به عشق رهبر فرزانه و ولی‌شان و اثبات صداقتشان به نظام هم در انتخابات شرکت کردند و هم پس از آن بدون نگاه به رأی‌شان و به عشق رهبری، دفع فتنه نمودند.

وی در پایان افزود: انتخابات 88 نظام را برای سالیان دراز بیمه کرد و حضور مردم در 9 دی مهر تاییدی بر این حماسه بود.

سعیدی‌کیا نامزد ریاست جمهوری یازدهم فردا در دانشگاه فردوسی مشهد در جمع دانشجویان اتحادیه جامعه اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۷ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۲
۰
۰
عالی بود----------------------------------
۞ شهدای فتنه 88 ۞

جامع ترین پایگاه شهدای مظلوم فتنه88
http://shohada-fetneh88.blogfa.com/
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها