کد خبر: ۱۲۴۸۰۳
زمان انتشار: ۱۰:۳۰     ۲۴ فروردين ۱۳۹۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مگر مجیدی چقدر برای این تیم بازی کرده که عده‌‌ای از تماشاگران او را وسیله قرار دادند تا به ما ضربه بزنند.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار با گهر در خصوص این مسابقه اظهار داشت: به نظرم بازی بسیار مشکلی داریم و بعد از آن همه فشار و هیاهو این بازی می‌تواند بسیار مهم باشد. آنها چیزی برای از دست دادن ندارند؛ اما ما برای رسیدن به صدر جدول نیاز به سه امتیاز داریم و قبل از بازی با سپاهان باید به صدر جدول برگردیم.

 

وی در خصوص محروم و مصدومان استقلال گفت: فقط آرش برهانی محروم است و یکی دو بازیکن مصدوم هم داریم. البته ساموئل هم به این مسابقه نمی‌رسد.

 

وی در خصوص اینکه آیا ممکن است مثل قبل از بازی با الهلال غرور بازیکنانتان را بگیرد و نام گهر باعث شود تا آنها آرام‌تر بازی کنند، گفت: اول از همه باید بگویم که گلی که خوردیم نهایت بدشانسی بود و سه اشتباه متوالی باعث شد در آن صحنه نکونام در دفع توپ دچار اشتباه شود. بازیکنان فشار زیادی وارد کردند و نباید آن بازی را می‌باختیم؛ اما این اتفاقات هم جزئی از فوتبال است و امیدوارم که به صدر جدول برگردیم.

 

قلعه‌نویی در ادامه نشست خبری خطاب به خبرنگاران گفت: دو سه مطلب است که باید بگویم. روی صحبتم با عزیزانی است که به استادیوم آمده بودند آیا از نظر شما منطقی است که عده‌ای ترقه بیاندازند و آیا آنها دلشان با استقلال است؟ آیا اینها همه هماهنگی نبوده است؟ بازیکنی که در بازی با سپاهان گفته من پنالتی نمی‌زنم و حتی اعلام کرده اگر می‌شود به عربستان نیایم باید جزو 18 بازیکن اصلی استقلال قرار بگیرد؟ آنهایی که این کار را می‌کنند آیا دلسوز استقلال هستند؟ یک سری هماهنگی در فیس‌بوک و یک‌سری هماهنگی با تلفن انجام شده که این اتفاقات بیافتد. مگر مجیدی چند دقیقه برای استقلال بازی کرده که این کارها را می‌کند؟ آیا همه زحمات باید نادیده گرفته شود و آیا بقیه بازیکنان زحمت نمی‌کشند؟ یعنی این معرفت هواداری است؟ تماشاگران ما در کدام بازی پیاپی 70 هزار نفر به استادیوم آمده‌اند؟ رئال مادرید دو بار پیاپی بارسلونا را در زمین خودش شکست داد ولی تماشاگران بارسلونا آیا در بازی‌های آینده آمدند و علیه تیمشان شعار دادند.

 

رئال مادرید نزدیک بود به گالاتاسرای ببازد و حذف شود اما تماشاگران ما در دقیقه 40 وقتی گل می‌خوریم شروع به تشویق مجیدی می‌کنند. آیا این حرکت آنها منطقی است؟ در بازی با نفت تهران 4 هزار تماشاگر به استادیوم آمده بودند ولی در بازی پرسپولیس و پیکان که هیچ تأثیری در جایگاه دو تیم نداشت 15 هزار نفر به استادیوم آمده بودند. این معرفت است که طرفداران با برنامه‌ریزی این کار را انجام دهند؟ در جام حذفی چند سال پیش مقابل 100 هزار نفر باختیم، اما تماشاگران ما را تشویق کردند آیا این فرهنگ همان فرهنگ هواداری است؟

 

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌هایش گفت: مگر مجیدی چقدر کمک کرده که این کار را می‌کند. او به استقلال آمده و دوست دارد تیمش قهرمان شود ولی آنها مجیدی را وسیله قرار دادند تا به استقلال ضربه بزنند ، متأسفانه عده‌ای خیلی چیزها را نمی‌دانند، استقلال با چه مشکلاتی روبرو بوده، جباری با 10 عمل جراحی همه وجودش را گذاشته تا استقلال موفق شود و حتی حاشیه‌ای هم نداشته است. فرزاد حاتمی تازه دو روز پیش 50 میلیون پول گرفته و آیا تماشاگران ما این مسائل را می‌دانند؟

 

سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری تأکید کرد: بازیکنان ما دلخور هستند و می‌گویند ما زحمت می‌کشیم و شخص دیگری تشویق می‌شود. این مسائل برنامه‌ریزی شده است مگر ما نیم‌فصل اول در صدر جدول نبودیم؟ آیا نامی از مجیدی بوده است؟ مهدی رحمتی با بدترین شرایط جسمانی در دروازه می‌ایستد تا کمک کند و روزی که من مجیدی را آوردم همه چیز را با او شرط کردم و به او گفتم که حالا که صدرنشین هستیم تو را آوردم.

 

وی تأکید کرد: زمانی مجیدی در تمرین مورد تشویق قرار می‌گیرد و او را صدا می‌کنند، اما وقتی او حتی به عربستان نیامده آیا باید مقابل الهلال بازی کند؟

 

خبرنگاری پرسید: مجیدی در این شرایط سکوت کرده و آیا این سکوت به استقلال ضربه نمی‌زند که قلعه ‌نویی گفت: شما از خود مجیدی بپرسید ما کار خودمان را می‌کنیم و این رفتارها به استقلال لطمه می‌زند. من به مجیدی گفتم پنالتی بزند و او پیغام داد که کمردرد دارم. فردای آن روز هم گفته نمی‌توانم رانندگی کنم حالا هواداران چه توقعی دارند که مجیدی مقابل الهلال بازی کند.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور مجیدی در ورزشگاه اشتباه بود یا خیر، گفت: من که نمی‌توانم بگویم او بیاید یا نیاید؟ فردا می‌گویند قلعه‌نویی گفت در استادیوم حاضر نشود. اما بالاتر از بارسلونا که نداریم. آن همه تماشاگر تشویقش می‌کنند، شما میانگین تماشاگران ما را در این فصل ببینید، امسال بیشترین حمایت را طرفداران شهرستانی از ما انجام دادند اما وقتی به شهرهای دیگر می‌رویم خیالمان راحت است اما اینجا همه می‌گویند «مجیدی، مجیدی».

 

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: اصلاً قرار بود مقابل سپاهان به جای صادقی، مجیدی پنالتی بزند؛ اما ماجدی و بوستانی گفتند که او کمردرد دارد و نمی‌تواند پنالتی بزند. فردای آن روز هم تماس گرفت و گفت من نمی‌توانم رانندگی کنم.

 

وی در خصوص اینکه آیا تیم پزشکی او را معاینه کرد یا خیر گفت: او زیر نظر کادر پزشکی کار کرد، اما بازیکنی که در شرایط سنی بالا است سه چهار روزه خوب نمی‌شود. اما مجیدی در تمرینات ما حاضر شد. ما می‌دانیم تلفن‌هایی که در استادیوم رد و بدل شده چه بوده ولی عده‌ای با یک دسته خاص همراه شدند. طرفداران گهر باب خوبی راه انداختند و طرفداران پرسپولیس هم صعه صدر به خرج دادند و باعث شدند تیمشان به فینال جام حذفی برسد.

 

سرمربی تیم استقلال در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه آیا بین شما و مجیدی فاصله‌ای نمی‌افتد، گفت: این کارها درست نیست و بازیکن را اصلاً در کفه ترازو با مربی نگذارید. متأسفانه تلویزیون و صدا و سیما بعد از بازی با الهلال کاری انجام دادند که سعودی‌ها انجام نمی‌دادند. آنها کاری کردند که دقیقاً سیاوش اکبرپور در بازی انجام داد و به جای سرعت دادن به بازی به استقلال سکته داد.

 

در این لحظه قلعه‌نویی خطاب به خبرنگار برنامه 20:30 گفت: من از شما سؤال می‌کنم آیا آن روز شما را به محل تمرین راه ندادم؟ که خبرنگار مربوطه گفت: اینطور نیست و شما من را راه دادید اما مدیر رسانه‌ای استقلال اعلام کرد که شما خواستید که من بیرون بروم.

 

به گزارش فارس، سرمربی استقلال این موضوع را رد کرد و گفت: من اصلاً با دوربین‌های تلویزیونی صحبت کردم؟ و حالا هم از شما می‌خواهم که مدیر رسانه‌ای استقلال را تلفنی بگیرید و روی آیفون بگذارید تا ببینید چه می‌شود.

 

در انتهای نشست خبری مدیر رسانه‌ای استقلال اعلام کرد که چنین حرفی نزده و اختلاف نظرهایی در این بین به وجود آمد که قلعه‌نویی خطاب به خبرنگار گفت: اگر شما مسلمان هستید نباید بی‌مورد این صحبت‌ها را انجام بدهید.

 

جرو بحث بین سرمربی استقلال و و خبرنگار 20:30 باعث شد تا نشست خبری به پایان برسد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها