کد خبر: ۱۲۴۸۱۳
زمان انتشار: ۱۰:۳۷     ۲۴ فروردين ۱۳۹۲
مهاجم آرژانتینی بارسلونا بازیکنی است که به عقیده بسیاری فقط یک بار مانند آن را در طول عمر می‌توان به چشم دید.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس، لیونل مسی در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در حالی که تیمش در خانه خودی یک بر صفر از پاری سن ژرمن عقب بود، توسط سرمربی تیم به بازی فرستاده شد تا ورق را به سود تیمش برگرداند.

مسی با دو سه حرکتی که در زمان حضورش در زمین انجام داد، موجب به ثمر رساندن گل تساوی بارسلونا و صعود این تیم به مرحله بعد شد. تیتو ویلانووا، سرمربی بارسلونا پیش از دیدار گفته بود اگر در دیدار برابر پاری سن ژرمن به مشکل خوردیم، مسی را به زمین می‌فرستم زیرا می‌دانم که او می‌تواند روند بازی را به سود ما تغییر دهد. همین اتفاق هم افتاد زیرا مسی با استارت تماشایی خود، توپ را به داوید ویا داد تا ویا هم پدرو رودریگز را در موقعیت گلزنی قرار دهد.

بدین ترتیب کاتالان‌ها راهی مرحله نیمه نهایی شده تا برابر تیم جان سخت بایرن مونیخ قرار بگیرند.

جوردی رورا، سرمربی بارسلونا نیز در مورد مسی گفت: ما در مورد اینکه مسی را به زمین بفرستیم فکر کرده‌ بودیم. می‌دانستیم او می‌تواند در زمان کوتاه حضورش در زمین نیز تاثیر خود را بگذارد. می‌خواستیم اگر نتیجه بازی به شکلی نبود که ما را به مرحله بعد برساند، مسی را وارد زمین کنیم. همان طور که همه دیدند، گلی که پدرو وارد دروازه پاریسی‌ها کرد، از حرکت و استارت تماشایی مسی نشات می‌گرفت. مسی با توجه به آسیب دیدگی و مشکلات فیزیکی که داشت توانست روند این پیکار سخت را عوض کرده و ورق را به سود ما برگرداند.

وی افزود: می‌خواهم به مسی تبریک بگویم. او به هیچ وجه و در هیچ زمانی نمی‌تواند تشنگی خود برای گلزنی و خوب بازی کردن را فرو نشاند. در حال حاضر همه ما از تماشای فوتبال بازیکنی لذت می‌بریم که یک بار در طول عمر می‌توانیم ببینیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها