کد خبر: ۱۲۵۰۳۳
زمان انتشار: ۱۹:۰۸     ۲۴ فروردين ۱۳۹۲
تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب ۶ بازیکن این تیم و زیر بارش باران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:30 امروز درحالی تمرینات خود را پیگیری کرد که مطابق معمول روز‌های گذشته خبرنگاران رسانه‌های گروهی مقابل درب مجموعه ورزشی آزادی معطل شده و برای ورود با دردسرهایی مواجه شدند.

این درحالی است که مسئولان و کادر فنی استقلال از عدم ورود خبرنگاران و هماهنگی برای ممانعت از ورود آنها بی‌اطلاع هستند. امیر قلعه‌نویی به محض آنکه وارد مجموعه ورزشی آزادی شد و دید که خبرنگاران پشت درب‌های بسته مانده‌اند، خطاب به مسئولان استادیوم آزادی اعلام کرد هر روز در خصوص ورود و خروج خبرنگاران از من سؤال می‌پرسید ولی باز هم تاکید می‌کنم که من هیچ مشکلی برای ورود آنها ندارم و خبرنگارانی که مورد تایید شما هستند و کارت خبرنگاری دارند می‌توانند وارد مجموعه شوند.

*تمرین امروز آبی‌پوشان درحالی برگزار شد که مهدی رحمتی، مجتبی جباری، امیرحسین صادقی، فرهاد مجیدی و حنیف عمران‌زاده به همراه سیاوش اکبرپور غایب بودند. بقیه بازیکنان زیر نظر امیر قلعه‌نویی و دیگر اعضای کادر فنی تمرینات خود را پشت سر گذاشتند.

*تمرین امروز آبی‌پوشان در حالی پیگیری شد که از همان ابتدای بارش باران آغاز شد و از همین رو کادر فنی تصمیم گرفت تمرینات سبکی را برای بازیکنان در نظر بگیرد.

*ساموئل که در بازی مقابل الهلال دچار آسیب‌دیدگی شده بود زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداخت و برنامه‌های آماده‌سازی خود را به صورت اختصاصی پیگیری کرد.

*ویسنته آرزه بازیکن بولیویایی استقلال امروز تنها در تمرین حضور داشت و در برنامه‌های آبی‌پوشان شرکت نکرد.

*حدود 20 نفر از هواداران استقلال در تمرین امروز حاضر بودند که به خاطر بارش شدید باران برای تماشای تمرین دچار مشکل شدند.

*امیر قلعه‌نویی بعد از گذشت 30 دقیقه از تمرین ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

*شاهرخ بیانی، دکتر نوروزی، سیروس دین‌محمدی و منصور پورحیدری حاضران امروز آبی‌پوشان بودند.

*تمرین تیم استقلال با حضور بازیکنان ذخیره این تیم ادامه پیدا کرد اما تمامی بازیکنان اصلی بعد از ریکاوری محل تمرین را ترک کردند.

*آخرین تمرین آبی‌پوشان قبل از دیدار با سپاهان فردا برگزار خواهد شد.

دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان از ساعت 19 روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. نشست خبری مربیان دو تیم نیز ساعت 14 در سازمان لیگ برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها