کد خبر: ۱۲۵۲۳۳
زمان انتشار: ۱۱:۳۵     ۲۶ فروردين ۱۳۹۲
حسین ماهینی بازیکن بوشهری پرسپولیس به اتفاق پدر و مادرش در مناطق زلزله‌زده حضور یافت.
سایت گل- حسین ماهینی که صبح روز شنبه عازم بوشهر شده بود، روز گذشته به اتفاق پدر و مادرش راهی روستاهای زلزله‌زده بوشهر شد و با مردم مصیبت‌دیده روستاهای کاکی و شنبه ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گل به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مردم زلزله‌زده روستای شنبه و هواداران پرسپولیس در اقدامی جالب، پیراهن شماره 13 را به بازیکن بوشهری پرسپولیس اهدا کردند تا مراتب تشکر و قدردانی خود را از حضور این بازیکن در مناطق زلزله‌زده اعلام کرده باشند.

حسین ماهینی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره حضورش در مناطق زلزله‌زده گفت: وظیفه خود می‌دانستم به دیدار همشهری‌هایم رفته و با آنها ابراز همدردی کنم. لطف خدا شامل حالم شده و امیدوارم بتوانم در کمک به همشهری‌های زلزله‌زده اقداماتی انجام دهم. سعی کردم ساعاتی در کنار آنها باشم و از نظر روحی در این مقطع به آنها کمک کنم اما این مردم روستای شنبه بودند که به رغم عزادار بودن، وضعیت تلخی که برایشان بوجود آمده با اهدا پیراهن شماره 13 پرسپولیس، من و خانواده‌ام را غافلگیر کردند.

ماهینی تصریح کرد: کمک‌های اولیه تا حدود زیادی به این مناطق ارسال شده و مردم در چادرها اسکان یافته‌اند. زلزله بیش از 70 درصد منازل مردم را تخریب و ویران کرده و این عزیزان نیاز به همکاری ویژه مسئولان و نهادهای مختلف دارند تا سرپناهی مطمئن و ایمن داشته باشند.

ماهینی درباره برنامه‌های خود برای یاری رساندن به هموطنان زلزله‌زده گفت: با یکسری از دوستانم در بوشهر برنامه‌ریزی کرده‌ایم و امیدوارم طی دو، سه روز آینده بتوانیم با یکسری از کمک‌های لازمه بار دیگر به مناطق زلزله‌زده برگردیم. همچنین در نظر دارم با بازیکنان تمامی تیم‌های لیگ برتری ارتباط برقرار کرده و کمک‌های نقدی آنها را جمع‌آوری کنم تا به نمایندگی از بازیکنان لیگ برتر بتوانیم اقداماتی مهم برای کمک به مردم در بازسازی منازل‌شان انجام دهیم و اطمینان دارم که بازیکنان لیگ برتری کمک‌های قابل توجهی را در اختیارم قرار خواهند داد. به همین منظور ابتدا با بازیکنان پرسپولیس صحبت کردم و در شروع دور جدید تمرینات، کمک‌های نقدی آنها را جمع‌آوری خواهم کرد و با بازیکنان تیم‌های سپاهان، ذوب‌آهن، استقلال، تراکتورسازی و اغلب تیم‌های لیگ برتری صحبت خواهم کرد تا یکی از بازیکنان بزرگ‌تر این تیم‌ها کمک‌های نقدی فوتبالیست‌ها را در اختیارم قرار دهند. به همین منظور با برخی از بازیکنان لیگ برتری تماس‌هایی برقرار کرده‌ام و قرار است آنها در این رابطه اقدام نمایند.

ماهینی درباره وضعیت آسیبب‌دیدگی‌اش گفت: در بوشهر تمرینات آب‌درمانی را آغاز کردم و روز سه‌شنبه به تهران باز‌گشته و تمرینات درمانی را به طور مستمر انجام خواهم داد و امیدوارم که بتوانم از 10 روز دیگر تمرینات جدی را از سر گرفته و برای دیدار با ملوان و سپاهان آماده شوم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها