کد خبر: ۱۲۵۲۶۶
زمان انتشار: ۱۲:۲۷     ۲۶ فروردين ۱۳۹۲
سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: با این برنامه‌ریزی برای لیگ و جام‌حذفی استقلال ذینفع است.

به گزارش 598،رسول خوروش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس مورد برنامه‌ریزی سازمان لیگ و اینکه 15 روز زودتر از استقلال باید بازی کنند خاطر نشان کرد: سازمان لیگ قول داده بود و همیشه هم منوال هفته‌های آخر است که 2 بازی آخر همزمان برگزار شود؛ بعضی اوقات یک سری مشکلاتی پیش می‌آید که همزمان شدن مسابقات میسر نیست ولی اکنون سازمان لیگ هیچ مشکلی نداشته که 30 فروردین بازی‌های هفته سی و سوم و 15 اردیبهشت بازی‌های هفته سی و چهارم و در تاریخ 20 اردیبهشت هم فینال جام حذفی را برگزار کند.

وی ادامه داد: حالا چه دلیلی داشته که اینطور برنامه ریزی کرده‌اند را نمی‌دانیم و ما هنوز هم پیگیر جواب سازمان لیگ هستیم شاید یک دلیل وجود دارد که ما از آن بی خبریم ولی به نظر ما خیلی راحت می‌توانستند بازی ها را هم زمان بگذارند ما اگر از سازمان لیگ انتقاد می‌کنیم، پیشنهاد هم می‌دهیم که به راحتی هفته های 33 و 34 را در 30 فروردین و 15 اردیبهشت برگزار کنند.

وی درباره اعتراض پرسپولیس به تاریخ برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت: این تاریخ به ضرر هر 2 تیم است چون بازی فینال باید در تاریخ پانزدهم اردیبهشت برگزار می‌شد اما زمان بازی فینال را چهاردهم اردیبهشت انتخاب کردند. این مسئله برای ما جای سوال دارد و دوست داریم بدانیم چه دلیلی وجود دارد که این بازی چهاردهم اردیبهشت برگزار شود که بقیه تیم ها متوجه شوند که کدام تیم سهمیه آسیایی گرفت و کدام تیم انگیزه دارد یا ندارد. اگر بازی‌ها همزمان بود این مشکلات رخ نمی داد و هیچ ایرادی هم نبود اگر بازی فینال پانزدهم اردیبهشت بود ما دنبال دلیل از سازمان لیگ هستیم.

وی تصریح کرد: ما از اول بازی ها چون 90 درصد بازی های استقلال بعد از بازی سپاهان انجام می شد به این موضوع معترض بودیم اما سازمان لیگ به ما می گفت دو هفته پایانی هم زمان برگزار می شود؟ پس چه زمانی قرار است این وعده عملی شود؟ 20 سال است که به همین شیوه لیگ را به پایان می بریم. در همه جای دنیا هم اگر دو تیم ذی‌نفع باشند بازی ها هم زمان برگزار می شود.

سرپرست سپاهان ادامه داد: دلیل اینکه فینال جام حذفی را 14 اردیبهشت انتخاب کرده اند این است که ببینند فولاد می تواند سهمیه آسیایی بگیرد یا خیر. تعیین قهرمان جام حذفی به فولاد انگیزه می دهد که مقابل استقلال در هفته پایانی لیگ برتر به فکر نتیجه گرفتن باشد یا خیر. 

خوروش تاکید کرد: در این برنامه ریزی فقط استقلال ذینفع است. چرا ما نباید به اندازه کافی استراحت داشته باشیم؟ چطور این همه سال یادمان نبود مثل اروپایی ها حرفه ای باشیم در عرض دو هفته یادمان افتاد باید حرفه ای باشیم. این برنامه ریزی ظلم به سپاهان است.

وی در پایان در مورد اینکه نویدکیا به بازی امشب مقابل استقلال می رسد یا خیر گفت: خوشبختانه او مشکلی ندارد و به بازی می رسد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها