کد خبر: ۱۲۵۲۷۶
زمان انتشار: ۱۲:۳۶     ۲۶ فروردين ۱۳۹۲
مدیرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: برای فصل آینده از علی دایی برنامه خواسته‌ایم و برنامه‌های باشگاه راه‌آهن در کل بلندمدت است.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، صادق رئیسی کیا درباره مسائلی که در خصوص علی دایی برای حضور در تیم تراکتور‌سازی عنوان شده اظهار داشت: برنامه‌های باشگاه راه‌آهن بلند مدت است و یک برنامه 5 ساله در نظر گرفته‌ایم به همین دلیل همکاری‌های ما نیز با کادر فنی در این مدت‌زمان تعریف می‌شود.

 

وی درباره اینکه آیا از نتایج راه‌آهن با علی دایی راضی است و برای ادامه همکاری برنامه‌ای در نظر گرفته یادآور شد: در نیم‌فصل دوم نتایج مطلوب‌تری انتظار داشته‌ایم، اما عقیده داریم برنامه‌ریزی‌های باشگاه باید بلند‌مدت باشد. ما برای فصل آینده از علی دایی برنامه خواسته‌ایم و می‌دانم تا حدودی این کار انجام شده است. این موضوع را چندین هفته پیش از دایی خواستیم و قرار است این هفته برنامه را در اختیار باشگاه قرار دهد.

 

رئیسی‌کیا در پاسخ به این سوال که آیا از مربی دیگری هم برنامه خواسته تاکید کرد: خیر. فقط از علی دایی برنامه خواسته‌ایم.

 

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در مورد اینکه آیا صحبتی در خصوص جدایی دایی مطرح شده خاطرنشان کرد: دایی تاکنون در این باره صحبت نکرده است. ما به ثبات مدیریت اعتقاد داریم و برای رسیدن به هدف خود این اقدام را انجام می‌دهیم. قائل نیستیم که برای هر فصل یک مربی را انتخاب کنیم. مذاکرات ما 5 ساله است و در هفته‌های آینده به جمع‌بندی خواهیم رسید.

 

رئیسی‌کیا درباره اینکه مسائلی مربوط به مذاکره با 3 بازیکن پرسپولیس مطرح شده بود تصریح کرد: ما هیچگاه کار غیراصولی نمی‌کنیم. در موعد مقرر خود این کار را انجام خواهیم داد. همچنین ما به هیچ عنوان با بازیکن صحبت نمی‌کنیم بلکه مکاتباتی را با باشگاه داریم و به صورت قانونی عمل می‌کنیم. در حال حاضر ما با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده‌ایم.

 

وی در مورد اینکه آیا سال آینده بازی‌های این تیم در ورزشگاه سورینت برگزار خواهد شد گفت: این ورزشگاه هنوز تکمیل نشده و زمان بهره‌برداری آن را مشخص خواهیم کرد. قصد داریم با کیفیت مدنظرمان در لیگ حاضر شویم و ورزشگاه نقص فنی نداشته باشد. ممکن است در ابتدای فصل آینده بازی‌هایی را در ورزشگاه دیگر برگزار کنیم اما تلاش می‌کنیم تا این ورزشگاه را تا تیرماه آماده کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه را‌ه‌آهن در مورد اینکه آیا ورزشگاه اکباتان را برای فصل آینده انتخاب خواهد کرد خاطرنشان کرد: هیچ گزینه‌ای را رد نمی کنیم با چند ورزشگاه صحبت کرده‌ایم و احتمال دارد چند بازی هفته اول را در آنجا برگزار کنیم.

 

رئیسی‌کیا در مورد تغییر نام راه آهن به سورینت عنوان کرد: قدم‌هایی در این راه برداشته شده اما هنوز چیزی قطعی نشده است. نظر ما بر این است که این نام را تغییر دهیم اما می‌خواهیم هویت باشگاه راه‌آهن نیز حفظ شود. در ورزش بحث اقتصادی، فرهنگی و اقتصادی مطرح می‌شود و این حق سرمایه‌گذار است که بخواهد از امکانات آن استفاده کند. این در ورزش حرفه‌ای گنجانده شده است. ورود با نام را‌ه آهن برای ما منفعتی ندارد البته هویت این باشگاه برای ما محترم است همچنانکه آکادمی‌ای تاسیس کرده‌ایم و مدارس فوتبالی را به نام این باشگاه قرار داده‌ایم.

 

وی افزود: باید به جمع‌بندی برسیم تا نام باشگاه را انتخاب کنیم. سورینت یکی از این نام‌هاست که مطرح شده و برخی نام‌های دیگر پیشنهاد شده که در صدد بررسی کردن آن هستیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها