کد خبر: ۱۲۵۸۹۶
زمان انتشار: ۱۲:۲۹     ۲۸ فروردين ۱۳۹۲
فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با امام جمعه اصفهان با بیان اینکه انتخابات مظهر حماسه سیاسی یک ملت است گفت: ناجا تمام توان خود را برای تحقق این حماسه در خرداد ماه به کار گرفته است.
به گزارش 598 به نقل از ایسنا، سرداراسماعیل احمدی مقدم، با بیان اینکه انتخابات مظهر حماسه سیاسی یک ملت است، گفت: یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم به جهت اینکه به عنوان اولین انتخابات ریاست جمهوری بعد از فتنه سال ۸۸ به شمار می‌آید هم از نظر داخلی و هم بین المللی بسیار حساس است و باید مردم و مسئولان با همدلی، وحدت و انسجام بیشتر بین خود امسال در این انتخابات یک حماسه بزرگ را بیافرینند.

وی با بیان اینکه هیچ مشکل خاص امنیتی برای برگزاری باشکوه انتخابات خرداد ۹۲ وجود ندارد، بیان داشت: نیروی انتظامی تمام توان خود را برای تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی به کار بسته و انتظار دارد که مردم و مسئولان و نخبگان جامعه از این فرصت و زمینه‌ای که برایشان فراهم شده بهترین استفاده را ببرند. فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه هر زمان که کاندیداها مشخص شوند و صلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان تایید شود براساس وظیفه امنیت مراسم‌های آنها را تامین می‌کنیم، تصریح کرد: توصیه ما این است که این عده تا آن زمان از ایجاد تنش در جامعه و برگزاری مراسم‌ها و میتینگ‌های فاقد مجوز قانونی پرهیز کنند.

احمدی مقدم استان اصفهان را یکی از پنج استان امن کشور عنوان و اظهار کرد: خوشبختانه در مورد استان اصفهان با وجود مردمانی مومن و ولایتمدار، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، علمای فرهیخته، نخبگان و مسئولان خدمتگذار جای هیچ گونه دغدغه امنیتی وجود ندارد و مشارکت بالای مردم در تامین و حفظ امنیت استان یکی از ویژگی‌های بارزی است که آن را با سایر استان های کشور متمایز می‌کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها