کد خبر: ۱۲۵۹۲۰
زمان انتشار: ۱۳:۰۴     ۲۸ فروردين ۱۳۹۲
در هفته های پایانی علیه ما هجمه های زیادی ایجاد کردند و گفتند ما پول می دهیم وبا راهیان کرمانشاه تبانی می کنیم
به گزارش 598 به نقل از سایت گل – فراز کمالوند دیروز هت تریک مربیان را از بابت صعود به لیگ برتر بخود اختصاص داد ، شیرین فراز کرمانشاه ،تراکتور سازی و شهرداری تبریز به ترتیب تیم های بودند که با فراز کمالوند راهی لیگ برتر شدند ، گفتگوی او را بعد از مسجل شدن صعود شهرداری تبریز  به لیگ برتر می خوانید .

صعود شهرداری ؟.

 خدا را شکر می کنم که زحمات یکساله ما نتیجه داد و توانستیم جواز حضور در لیگ برتر را کسب کنیم ، شهرداری سال گذشته سقوط کرد و خوشحالم که خیلی زود این تیم را برگرداندیم.

حرف وحدیث ها ؟

در هفته های پایانی علیه ما هجمه های زیادی ایجاد کردند و گفتند ما پول می دهیم وبا راهیان  کرمانشاه تبانی می کنیم . اما خوشحالم با این نتایجی که رقم خورد همه چیز از بین رفت.

هت تریک صعود ؟

  شهرداری بعد از شیرین فراز و تراکتورسازی سومین تیمی بود که با هدایت من به لیگ برتر صعود می کرد. این افتخار را فقط و فقط لطف خدا می دانم و از همه بازیکنان و اعضای تیم تشکر می کنم. از همه مهمتر این بود که یک تیم دیگر از تبریز به لیگ برتر آمد و مطمئن باشید فوتبال تبریز شایستگی داشتن 3 تیم در لیگ برتر را داشت و خوشحالم که این اتفاق رخ داد.

ادامه همکاری ؟.

 اگر خدا بخواهد این اتفاق می افتد.

وی درباره اینکه گفته می شود در لیگ برتر نمی تواند مربیگری کند، افزود: این مسائل ارزشی ندارد که بخواهم درباره اش صحبت کنم. اگر با باشگاه به توافق برسیم هیچ کس نمی تواند مانع حضورم روی نیمکت شهرداری در لیگ برتر شود.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها