کد خبر: ۱۲۶۲۰۰
زمان انتشار: ۱۲:۳۰     ۲۹ فروردين ۱۳۹۲
خودپردازهاي بانک صادرات ايران به صورت ميانگين با انجام بيش از 2 ميليون و 450 هزار تراکنش طي اسفند ماه سال 91 حدود 199 هزار ميليارد ريال پرداخت نمودند که اين رقم 122 درصد بيشتر از رقم پرداخت شده در اسفند ماه سال 90 مي باشد.
به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک به منظور بهره مندي و دسترسي بيشتر مشتريان با هدف تکريم و تامين رضايت آنان و همچنين صرفه جويي در وقت و هزينه هموطنان توسعه شبکه دستگاه‌هاي خودپرداز را دردستورکار قرار داده و براين اساس تا پايان اسفند ماه سال گذشته، 3 هزار و 889 دستگاه خودپرداز ثابت و سيار را در سراسر کشور نصب نموده که اين تعداد دستگاه به صورت ميانگين در روز بيش از 2 ميليون و 450 هزار تراکنش را با موفقيت انجام داده‌اند. عملکرد اين دستگاه نشان مي دهد که در اسفندماه سال91 بيش از 199 هزار ميليارد پرداختي به هموطنان صورت گرفته در حالي که در مقطع زماني مشابه در سال 90 رقم پرداختي حدود 90 هزار ميليارد ريال بوده است.

ابزارهاي پرداخت اين بانک هر ماه به طور ميانگين حدود 74 ميليون تراکنش شتابي موفق انجام مي‌دهند و ازاين لحاظ در بين شبکه بانکي کشور در رتبه برتر قرار دارد.

شايان ذکراست بانک صادرات ايران با بيش از 48 ميليون حساب الکترونيکي، صدور بيش از 32 ميليون و 500 هزار کارت الکترونيکي نقش موثري در ترويج بانکداري الکترونيکي و کاهش هزينه‌ها و افزايش رفاه هموطنان داشته است.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها