کد خبر: ۱۲۷۳۳۱
زمان انتشار: ۰۰:۱۶     ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۲
به گزارش 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران: در سال‌های اخیر چندین گروه طراح لباس و جواهرات با عکس‌برداری از زنان و دختران نیمه عریان به عنوان مدل و انتشار تصاویر آن‌ها در شبکه های اجتماعی علاوه بر کسب منافع سرشار مالی به ترویج فرهنگ عریانی در سطح جامعه پرداخته و سایت‌های خبری وابسته به سازمان‌های جاسوسی غربی نظیر هلند و آلمان پوشش تبلیغی گسترده ای برای آنان دارند.
گروهی فعال در زمینه ساخت و فروش جواهرآلات بدلی با راه اندازی صفحه ای در فیس‌بوک با انتشار تصاویر بی حجاب برخی از استفاده کنندگان محصولات خود هنجار شکنی و کشف حجاب را ترویج می‌کنند.
مجریان شبکه من و تو با استفاده از محصولات این گروه و انتشار تصاویر خود و لینک دادن به صفحه این گروه به تبلیغ آن پرداخته‌اند شرکت مجریان شبکه بهائی وابسته به دولت انگلیس در این آگهی تبلیغاتی بعید است بدون پرداخت هزینه از سوی این گروه باشد.
این گروه در غفلت مسئولان فرهنگی در چند روز آینده فروشگاه عرضه محصولات خود را در یکی از موزه های شهر تهران که زیر نظر هیئتی متشکل از نماینده وزارت ارشاد و شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اداره می‌شود افتتاح کند.
تهاجم فرهنگی یکی از بخش‌های مهم جنگ نرم است هدف از این هجوم خاموش رسیدن به سلطه فرهنگی است و در جامعه ای که فرهنگ بیگانه و دشمن بر فرهنگ بومی تسلط پیدا کرده باشد آن جامعه وابسته به آن فرهنگ شده و در برابر حمله و تهاجم نظامی دشمن مقاومتی نکرده و به استقبال آن خواهد رفت.
صهیونیسم جهانی و کشورهای غربی بعد از دفاع مقدس بر هجوم و شبیخون فرهنگی شدت بخشیدند که مقام معظم رهبری بارها در این مهم به مسئولین وقت هشدار دادند.
راه اندازی ده‌ها شبکه ماهواره و هزاران سایت و وبلاگ در پوشش‌های خبری و فرهنگی و حمایت از گروه‌های زیر زمینی موسیقی و طراحی مد و لباس و جواهر از حربه های دشمن است.
از حامیان و مرتبطان این هجمه فرهنگی وابستگان یکی از سران فتنه (م. ت) معروف به آقای کودتاچی است که در گزارشی دیگر به تفصیل به افشای ارتباطات گروه‌های هنجار شکن مروج عریانی در سطح جامعه با آنان خواهیم پرداخت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها