کد خبر: ۱۲۸۳۴۸
زمان انتشار: ۱۱:۴۴     ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۲
بين نیلسون و پرسپوليس هنوز توافقی حاصل نشده و دروازه بان به سفارش رويانيان و به خاطر فينال حذفي مصاحبه چند روز پيش را انجام داد!

جام ورزشي؛ هنوز به پایان بازی های لیگ برتر و جام حذفی در سال 91-92 نرسیده ایم که گمانه زنی هایی در خصوص تیم بعدی بازیکنان از گوشه و کنار به گوش می رسد و البته در مواقعی این موضوع جنجال هایی را به بار آورده است.


پس از رسیدن پرسپولیس به فینال جام حذفی رسانه ها خبر از حضور نیلسون برزیلی در ترکیب فصل آینده سپاهان دادند و با توجه به رویارویی این 2 تیم در فینال جام حذفی این خبر تا حدودی در سرزمین سرخ ها شبه آفرید.


طبق شنیده های ما از منابع غیر رسمی رویانیان که به خوبی می دانست این بحث ها از سوی رقیب برای تضعیف روحیه پرسپولیس مطرح می شود در جلسه ای خصوصی از نیلسون خواست که در مصاحبه خبرنگاران از ماندن در پرسپولیس و توافق با این تیم برای فصل آتی حرف بزند!


هرچند نیلسون برای شرایط تیمش حاضر شده که این مصاحبه را انجام دهد اما او برای فصل آینده هیچ توافقی با رویانیان نکرده و ماندن یا نماندنش در تیم منوط به توافقات پایان فصل است و هنوز پرونده انتقال او به سایر تیم های لیگ برتری بسته نشده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها