کد خبر: ۱۲۹۷۴۳
زمان انتشار: ۱۱:۳۶     ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲
مصطفایی کسی است که همراه با رضا پهلوی در اقدامی مضحک به دنبال شکایت از مقامات ارشد ایران در دادکاه کیفری بین‌المللی بودند البته با اولین دادنامه ربع‌پهلوی به دیوان، پاسخ عدم صلاحیت!! برای پهلوی ارسال شد و صدای این افتضاح حقوقی را نیز درنیاوردند.
به گزارش 598 به نقل از موسسه راهبردي ديده بان، بررسی عملکرد برخی از موسسات حقوق بشری خارجی به خوبی نشان می‌دهد که این سازمان‌ها و مدیران آنها، نه تنها با جمهوری اسلامی بلکه با ملت ایران دشمنی دارند. از جمله این عملکردهای خائنانه می‌تـوان  به نامه‌ای اشاره کرد که در آبان‌ماه سال 1391 توسط چهار موسسه منتشر شد. در این نامه از کشورهای اروپایی خواسته شده است تا از ادامه کمک مالی به ایران برای مبارزه با مواد مخدر خودداری نمایند.


این اقدام به خوبی نشان‌دهنده این واقعیت است که گردانندگان این موسسات به ظاهر حقوق بشری، برای رسیدن به اهداف خود حاضر به هر خیانتی علیه ملت ایران هستند. چرا که با توجه به هم‌مرزی ایران با بزرگ‌ترین تولید‌کننده مواد مخدر(افغانستان)، قطع کمک به ایران برای مبارزه با مواد مخدر هیچ نتیجه‌ای جز گسترش اعتیاد و مواد مخدر درون مرزهای ایران ندارد.
البته این موسسات علت درخواست خود را جلوگیری از اعدام‌هایی دانسته‌اند که جمهوری اسلامی علیه قاچاقچیان مواد مخدر به اجرا در‌می‌آورد. ولی ناگفته پیداست که کمک‌های کشورهای اروپایی و سازمان ملل به ایران در مبارزه با مواد مخدر لزوماً جهت اجرای اعدام هزنیه نمی‌شود بلکه معمولاً جهت کمک به کمپ‌های ترک اعتیاد یا تهیه و توزیع سرنگ بهداشتی و‌... هزینه می‌شود.


 این اقدام هنگامی که در کنار اقدام‌های دیگر این موسسات از جمله نامه به کنگره آمریکا برای وضع تحریم‌های ـ به قول خودشان ـ فلج‌کننده علیه ایران قرار می‌گیرد، معنایی جز دشمنی با ملت ایران نخواهد داشت. دانمارک اولین کشوری است که در 9 آوریل سال جاری (اواخر فروردین) به این درخواست جواب مثبت داد و کمک‌های حدود پنج‌میلیون کرون دانمارکی (معادل ۸۷۵ هزار دلار آمریکا) خود را به ایران قطع نموده است. اسامی موسسات امضا‌کننده نامه به کشورهای اروپایی جهت قطع کمک به ایران برای مبارزه با اعتیاد، جهت آشنایی ملت ایران با دشمنان به‌ظاهر دوست، در ذیل می‌آید:


مرکز اسناد حقوق بشر: این مرکز به ریاست "پیام اخوان" و با بودجه مستقیم کنگره تشکیل یافته است. این موسسه علی‌رغم ادعای استقلال، دائماً در راستای سیاست‌های آشکار وزارت خارجه آمریکا علیه ایران فعالیت می‌نماید. پیام اخوان که ریاست این مرکز را برعهده دارد از اعضای فورم هالیفاکس (برای امنیت جهانی) نیز می‌باشد که در آن فرماندهان نظامی ناتو، مقامات اسرائیلی نظیر "اهود باراک" و نومحافظه‌کاران آمریکایی نظیر "جان مک کین" شرکت دارند و وزارت خارجه کانادا، ناتو و بزرگ‌ترین انحصارات اسلحه‌سازی جهان به طور رسمی از حامیان آن هستند.
همچنین اخوان از امضا‌کنندگان درخواست هجده ماده‌ای تحریم‌ها از دولت آمریکا و سایر قدرت‌های استکباری در کنار دست‌راستی‌ترین سیاست‌مداران نظیر "خوزه ماریا آزنار" رئیس‌جمهور پیشین راست گرای اسپانیا، "کارل گرشمان" رئیس"موقوفه برای دمکراسی"، تعداد زیادی از وزرای کابینه‌های کانادا و...، استادان و محققان محافظه‌کار اسرائیلی و جاسوسانی نظیر رویا برومند مسئول بنیاد برومند، عباس میلانی، کریستینا مقدم، رامین جهانبگلو، نازنین افشین‌جم و ... می‌باشد.


سازمان حقوق بشر در ایران: این سازمان در کانادا تشکیل یافته است. مصطفایی وکیل سکینه آشتیانی نیز بارها در مورد کلاه‌برداری این سازمان با سوءاستفاده از موضوعات حقوق بشری مطالبی را گفته بود. (خود مصطفایی کسی است که همراه با رضا پهلوی در اقدامی مضحک به دنبال شکایت از مقامات ارشد ایران در دادکاه کیفری بین‌المللی بودند که با اولین دادنامه ربع‌پهلوی به دیوان، پاسخ عدم صلاحیت!! برای پهلوی ارسال شد و البته صدای این افتضاح حقوقی را نیز درنیاوردند.)


عدالت برای ایران: "شادی صدر" روزنامه‌نگار سابق روزنامه‌های زنجیره‌ای و فراری بعد از فتنه 88 این تشکیلات را مدیریت می‌نماید. شادی صدر کسی است که جایزه زنان شجاع وزارت امور خارجه آمریکا (۲۰۱۰) به خاطر شجاعت و رهبری در دفاع از حقوق بشر را نیز در کارنامه زرّین!! خود دارد. همچنین وی در شهریور 1391 طی اقدامی ناشیانه با نگارش مقاله‌ای غیرحقوقی درباره تجزیه‌طلبی سعی کرده بود به این پدیده شوم رنگ و بوی حقوق بشری بدهد که مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت.


عرصه سوم: یکی از موسساتی که سال 89 با بودجه سرویس جاوسی هلند تشکیل شده و هم‌اکنون نیز در زمینه به‌اصطلاح دموکراسی و حقوق بشر فعالیت دارد. شبکه جاسوسی این طرح، سال 82 در ایران دستگیر شدند و بازماندگان آن با فرار به آمستردام هلند فعالیت خود را ذیل این موسسه از سر گرفتند.

اسناد ذیل نیز مطالب مذکور را تایید می‌نمایند:


موسسات امضا کننده نامه به اتحادیه اروپا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها