کد خبر: ۱۴۶۸۰۳
زمان انتشار: ۱۲:۵۶     ۱۷ تير ۱۳۹۲
مهدی مهدوی کیا می گوید فعلا راضی به مربیگری نشده چون نمی خواهد پیر شود!
به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین ؛ مهدی مهدوی کیا که عصر یکشنبه به تمرین تیم ملی نوجوانان رفته بود ، در جمع خبرنگاران ایستاد و به سئوال های شان پاسخ داد. او که در کنار دو استاد قدیمی اش یعنی علی دوستی مهر و رحیم میرآخوری ایستاده بود در پاسخ به اینکه حضورش در تمرین یعنی آغاز همکاری او با نوجوانان برای مربیگری؟ که مهدی با لبخندی گفت:« نه بابا آمدم اساتیدم را ببینم . فعلا که تصمیم نگرفتم مربیگری کنم چون دوست ندارم این طور مثل دوستی مهر و میرآخوری زود موهایم سفید شود و پیر شوم! البته آنها موهای شان را سفید کردند تا کلی جوان مثل من فرصت ستاره شدن را بدست بیاوریم که این بخش از کارشان خیلی قابل ستایش و شیرین است.»
مهدی که خیلی اهل حرف های جنجالی نیست درباره تیم ملی و جام جهانی هم گفت:« باید اول قرعه کشی بازی ها را دید و منتظر ماند تا برنامه سرمربی تیم ملی مشخص شود. باید برای تیم تدارک خوبی دیده شود. بازی های دوستانه و اردوها خیلی مهم هستند اما نکته مهم هم فراموش نشود که تیم ملی نوجوانان هم چند ماه دیگر در جام جهانی شرکت می کند ، این تیم را هم مسئولان فراموش نکنند.»
مهدی درباره اینکه برای بازگشت به فوتبال وسوسه نمی شود هم گفته یکبار خداحافظی کرده و پای حرفش می ماند . از پاسخ به سئوالی درباره پرسپولیس و بحث تغییرات مدیریتی هم سعی کرده طفره برود و گفته این حاشیه ها همیشه در این تیم ها هست. بحث مهم مهدی این تب قراردادها و ارقام نجومی است. او می گوید:« بازیکن ها که به زور پول نمی گیرند ، این پول را باشگاه ها به بازیکنان می دهند. تازه بازیکنان مالیات می پردازند و البته مهمتر اینکه در اکثر مواقع 50 درصد رقم اولیه قرارداد پرداخت نمی شود. به هر حال فوتبال در همه جای دنیا ارقامش بالاتر از دیگر ورزش هاست. »
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها