کد خبر: ۱۴۶۸۲۲
زمان انتشار: ۱۳:۲۰     ۱۷ تير ۱۳۹۲
معاون عملیات پلیس راه محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیرماه به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.
سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه کشور در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 امروز دوشنبه 17 تیرماه  تا ساعت 24 فردا سه‌شنبه 18 تیرماه در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی همچنین گفت: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روزهای دوشنبه و سه شنبه  از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 تا ساعت 24 امروز و فردا از 15 کیلومتر بالای  مرزن آباد منطقه دزبن به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ اسفندیاری در ادامه گفت: در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز و همچنین از ساعت 7 صبح تا ساعت 24 روز سه شنبه ممنوع است و تردد تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

وی افزود: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز دوشنبه و از ساعت 7 صبح تا ساعت 24 روز سه‌شنبه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

معاون عملیات پلیس راه در ادامه گفت: تردد تمام تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا ساعت 20 روزهای دوشنبه و سه شنبه از محورهای زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.

سلبی همچنین افزود: تردد تمام تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا ساعت 23 روزهای دوشنبه و سه‌شنبه از جاده قدیم رشت قزوین و بالعکس ممنوع است و ضمناً تردد این قبیل وسایل نقلیه در آزادراه قزوین رشت نیز کماکان ممنوع خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها