کد خبر: ۱۴۷۰۶۷
زمان انتشار: ۰۸:۵۹     ۱۸ تير ۱۳۹۲
رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل و اوباش به نام محله ۳۰ متری جی در یکشنبه شب‌گذشته خبر داد.
به گزارش 598، سرهنگ علیرضا محرابی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال اجرای دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای اوین مبنی بر شناسایی محل اختفا و دستگیری یکی از اراذل و اوباش معروف محله ۳۰ متری جی به هویت «فرهاد» رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی پایتخت با فعال‌کردن منابع اطلاعاتی، پدر متهم تحت تعقیب که اقدام به میوه‌فروشی سیار با وانت‌بار می‌کرد را شناسایی کردند، گفت: ماموران با تحت نظر قرار دادن پدر متهم در نهایت محل سکونت وی را در سه‌راه آذری شناسایی کردند.

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به فراری‌بودن متهم تحت تعقیب، تصریح‌کرد: محل زندگی متهم تحت مراقبت نامحسوس قرار گرفت تا این که سرانجام ماموران فردی با مشخصات ظاهری متهم را مشاهده و پس از اطمینان از حضور وی در منزل، اقدامات خود برای دستگیری «فرهاد» را آغاز کردند.

وی به ایسنا گفت: سرانجام ماموران در ساعت ۲۰ یکشنبه شب‌گذشته پس از مسدودکردن راه‌های فرار احتمالی متهم و رعایت موازین شرعی و قانونی، برای دستگیری این اوباشگر معروف وارد خانه وی شدند.

محرابی با بیان اینکه متهم در بدو ورود ماموران مانع از ورود آنان به خانه می‌شد، گفت: سرانجام ماموران وارد محل اختفای متهم شده و وی را در حالی که پشت در خانه مخفی شده بود، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از منزل متهم، مقادیر قابل توجهی مشروبات‌الکلی نیز کشف و ضبط شد، گفت: متهم به همراه مشروبات مکشوفه به ستاد پلیس امنیت عمومی پایتخت منتقل و پس از آن برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا ارجاع شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها