کد خبر: ۱۴۷۱۴۵
زمان انتشار: ۱۱:۵۲     ۱۸ تير ۱۳۹۲
رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وزرای دولت یازدهم باید روحیه ضد‌اشرافی‌گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته باشند، تصریح کرد: کابینه دولت یازدهم باید دور از افراط و تفریط عمل کند.
به گزارش 598، غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم در خصوص دیدار احتمالی این فراکسیون با رئیس جمهور منتخب، گفت: با توجه به اینکه مجلس شورای اسلامی در تعطیلات تابستانی است، تاکنون تصمیمی برای دیدار با رئیس جمهور منتخب نگرفته‌ایم و باید بعد از آغاز به کار مجلس درباره برگزاری این دیدار بحث و گفت‌و‌گو کنیم.
وی افزود: البته همان‌طور که در‌گذشته نیز اعلام کرده‌ایم، آماده هرگونه همکاری با دولت یازدهم و رئیس جمهور منتخب هستیم.
رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین در خصوص شاخصه‌های دولت اعتدال، اظهار داشت: رئیس جمهور منتخب نباید در انتخاب کابینه خود را به جریان‌های خاص محدود کند، بلکه باید از همه ظرفیت‌های نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی استفاده کند.
حدادعادل با تأکید بر اینکه وزرای دولت یازدهم باید روحیه ضد‌اشرافی‌گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته باشند، تصریح کرد: کابینه دولت یازدهم باید به‌دور از افراط و تفریط عمل کند و ما منتظر هستیم تا تحقق کابینه اعتدال و عقلانیت را در عمل مشاهده کنیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها