کد خبر: ۱۴۷۳۶۷
زمان انتشار: ۰۴:۱۵     ۱۹ تير ۱۳۹۲
علیرضا منصوریان گفت: شنبه با فتح‌الله‌زاده مدیرعامل و قلعه نویی سرمربی استقلال در مورد نکونام صحبت می‌کنم، او باید در استقلال بماند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان روز گذشته در حاشیه برگزاری مراسم برترین‌های لیگ برتر فوتبال که در تالار وحدت برگزار شد، مصاحبه‌ای را انجام داد که پیرامون مسئله حضور یا عدم حضور جواد نکونام در استقلال بود.

گویا در این مصاحبه به دلیل ازدحام جمعیت و فضایی که در سالن وجود داشت صحبت‌های رد و بدل شده و اظهارات دقیق مربی تیم ملی زیر 23 سال در مورد وضعیت نکونام دقیقا منتشر نشده بود.

علیرضا منصوریان در همین رابطه برای شفاف‌سازی بهتر، تماسی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری فارس انجام داد و ناگفته‌هایش را خیلی صریح بیان کرد.

منصوریان در این تماس تاکید کرد: من در مصاحبه‌ای که در حاشیه مراسم تجلیل از برترین‌های لیگ برتر داشتم هرگز قصدی نداشتم که با صحبت‌هایم جانبداری از فرد خاصی داشته باشم. من روز گذشته در حاشیه همین مراسم با علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال برای دقایقی راجع به شرایط نکونام و علت جدایی جباری به دقت صحبت کردم. من از خانواده استقلال هستم و هرگز دوست ندارم که خدای ناکرده با تصمیماتی در مورد جدایی برخی از بازیکنان دل هواداران استقلال بلرزد.

وی افزود: روز گذشته من در صحبت‌هایم از فتح‌الله‌زاده خواستم که جواد نکونام را حفظ کند چون او مایه افتخار ما، کاپیتان تیم ملی و یکی از کاپیتان‌های استقلال است. از فتح‌الله‌زاده خواستم برای حل شدن این مشکل جلسه‌ای بین من، مدیرعامل، قلعه‌نویی و نکونام برگزار شود تا ببینیم چرا قرارداد نکونام امضا نمی‌شود. او یک استقلالی تمام عیار است.

مربی تیم ملی یادآور شد: روز گذشته با نکونام هم در مورد شرایطش برای ماندن در استقلال نیز صحبت کردم. او به گونه‌ای از استقلال صحبت می‌کرد که به عنوان یک استقلالی دو آتشه لذت بردم. نکونام یک استقلالی واقعی است و برای مشخص شدن این امر بهتر است به خانواده او مراجعه کنید. پدر او برای تمام استقلالی‌ها شناخته شده است. پس باید او را حفظ کنیم. بنابراین شنبه سعی می‌کنم هم در مورد جواد نکونام و هم در مورد اینکه چرا جباری از استقلال جدا شد جلسه‌ای را با قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده داشته باشم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها