کد خبر: ۱۴۷۴۱۹
زمان انتشار: ۱۱:۴۶     ۱۹ تير ۱۳۹۲
کاپیتان سابق استقلال به تندی پاسخ حرف‌های علی فتح‌الله‌زاده را داد: «منتظر عواقب سنگین حرف هایش باشد چرا که من موضوع را تا آخر پیگیری می‌کنم.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ پس از جدایی مجتبی جباری از استقلال هنوز واکنش‌ها به این جدایی که باعث ناراحتی هواداران استقلال شده ادامه دارد. جباری در واکنش به حرف‌های علی فتح‌الله‌زاده که گفته پول داده‌ایم شوالیه خریده‌ایم اما پول ندادیم که حشیش بخریم گفت: «فتح‌الله‌زاده متاسفانه نمی‌تواند به درستی از واژه‌ها استفاده کند و دچار اشتباه شده که از چنین کلمه‌ای استفاده کرده. حتما منظورش این بود که پولش را در راه‌های بد خرج نکرده! البته از او با این سطح سواد انتظار دیگری نمی‌رود! ما که دکتر را خوب می‌شناسیم، خوب می‌دانیم که او نحوه استفاده از کلمات را به خوبی نمی‌داند!»


وی افزود: «تصور می‌کنم فتح‌الله‌زاده نتوانسته مفهوم حرف هایش را برساند. البته اگر واقعا او فکر می‌کند که درست حرف زده منظورش را خیلی شفاف و واضح بگوید اما منتظر عواقب سنگین حرف هایش باشد چرا که من موضوع را تا آخر پیگیری می‌کنم. با این حال همانطور که گفتم بعید می‌دانم که او منظور دیگری از حرف هایش داشته باشد.»


جباری ادامه‌ داد: «در حرف‌های فتح‌الله‌زاده چند نکته وجود دارد که باید به آن توجه کرد. او به صراحت گفته پول دادیم و شوالیه خریدیم. من می‌گویم چرا پول باشگاه باید صرف کارهای بیهوده شود؟ در حالی که بازیکنان جوان باشگاه شب های زمستانی با کاپشن و دستکش در چهاردیواری در کمپ از سرما به خودشان می‌لرزیدند و نمی‌توانستد بخوابند و در وضعیت بدی قرارداشتند، چرا پول باشگاه باید خرج این عنوان شود؟ در حالی که جوان‌ها که در حد تیم اصلی بودند شام برای خوردن نداشتند برای چه باید این عنوان خریداری شود؟ بازیکنان جوانی در کنار ما تمرین می‌کردند که با شیر و کیک به تمرین می‌آمدند. یکی از آنها یک روز به من می‌گفت من امروز تنها یک تخم مرغ خوردم. عنوان شوالیه مهم است یا خواب و خوراک و لباس بازیکنان جوان؟»


وی افزود: «ما دروازه‌بانی در تیم داشتیم که دروازه‌بان دوم تیم بود که اگر رحمتی مصدوم می‌شد او باید جای رحمتی بازی می‌کرد. او جزو با استعدادها بود اما با این وضعیت اسف‌بار در کمپ می‌خوابید. تابستان پشه کبابش می‌کرد و زمستان هم سرما زندگی را برای او سخت می‌کرد. باشگاهی که رختکن تیمش یک چهاردیواری است با دو کمد، محصول مدیریت فعلی است. البته از مدیریتی از نوع مدیریت فتح‌الله‌زاده بیشتر از این انتظار نمی‌رود! من این حرف ها را می‌زنم تا مردم بیشتر ایشان را بشناسند. آنها باید بدانند مدیریت باشگاهی که 30 میلیون هوادار دارد به چه صورت است. حرف دیگری نمی‌زنم اما اگر صحبتی مطرح کند، دوباره حرف‌هایی دارم که با مطرح کردنش شاید بعضی‌ها نتوانند از شرم سرشان را بالا کنند.»


جباری مدعی شد: «برای فتح‌الله‌زاده مهم نیست که به هزار نفر بدهکار است. برای او تنها صندلی مدیریت مهم است. او هر حرفی می‌زند که این صندلی را حفظ کند. من می‌پرسم استقلال مگرکمپ ندارد اما چرا همیشه دو ماه آخر فصل تیم به زمین شماره دو آزادی می‌رود؟ دلیل این کار این است که وضع زمین خراب است. او باید به جای خرید عنوان شوالیه وضع زمین را بهتر کند تا بازیکنان مصدوم نشوند. او برود از قطری‌ها یاد بگیرد که با مدیتریتشان زمین‌هایی را درست کردند که فتح‌الله‌زاده با وزن زیادش روی آن زمین شیرجه می‌زد و کیف می‌کرد!»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
علي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۴ - ۱۹ تير ۱۳۹۲
۰
۰
خودت هم كم حاشيه نداشتي و كم پول نگرفتي و كم هم اذيت نكردي!
لطفا حرف زيادي نباشه!
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها