کد خبر: ۱۴۷۴۲۴
زمان انتشار: ۱۲:۱۷     ۱۹ تير ۱۳۹۲
مهاجم گریزپای پرسپولیس در آستانه تمدید قرارداد با پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ کریم انصاری‌فرد بعد از دوره طولانی اختلاف با پرسپولیس امروز در جلسه‌ای با محمد رویانیان به عقد قرارداد با این باشگاه بسیار نزدیک شد.


کریم که گفته می‌شد از تیم‌های آلمانی و اسپانیایی پیشنهادهایی دارد ترجیح داد واقع بین باشد و پرسپولیس را برای ادامه کار انتخاب کند. این اتفاق البته پس از آن رخ که دوستان مشترک این بازیکن اردبیلی علی دایی و البته محمد رویانیان توانستند مابین قضیه را بگیرند.


نکته این بود که علی دایی بابت عدم حضور انصاری‌فرد در اردوی این تیم در سرعین بسیار از او دلخور بود و قصد نداشت دوباره با کریم همکاری کند به خصوص که به گفته بهمن دهقان وکیل دایی انصاری‌فرد اولین بازیکنی بود که دایی او را برای پرسپولیس امسال می‌خواست.


ماجرای انصاری‌فرد و پرسپولیس بعد از تمرد این آقای گل از دستورات دایی به شرایطی رسید که به نظر می‌رسد بازگشتی برای او به وجود ندارد. اما به نظر می‌رسید پرسپولیسی‌ها با کمی کوتاه آمدن انصاری‌فرد را به جمع خود بازگردانند تا از خدمات او بهره‌مند بشوند. به هرحال کریم انصاری‌فرد با وجود فصل بدی که در پرسپولیس پشت سر گذشت کماکان چهره شاخص در فوتبال ایران محسوب می‌شود و حضور او کیفیت فنی قرمزپوشان را بالاتر خواهد برد.


حفظ انصاری‌فرد پس از شایعات مختلف در مورد احتمال حضور او در تراکتورسازی، سپاهان و حتی استقلال یکی از کارهای مهم محمد رویانیان در فصل نقل و انتقالات است. فراموش نکنید که این مدیر عملگرا کمی هم از انصاری‌فرد دلخور بود اما در نهایت مسائل تیمش را در نظر گرفت و با کریم تجدید پیمان کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها