کد خبر: ۱۴۷۴۴۰
زمان انتشار: ۱۲:۴۷     ۱۹ تير ۱۳۹۲
مدیرعامل استقلال در پاسخ بازيكن فصل پيش اين تيم گفت: «جباری درس‌هایش را خوب پس می‌دهد!»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ علی فتح‌الله‌زاده درباره وضعیت استقلال اظهار داشت: «قرار شد شنبه با آندرانیک تیموریان تمام کنیم. نکونام نیز قرارداد دو ساله دارد و ما هم مشکلی با او نداریم. او این‌ روزها دنبال بچه‌اش بود. مثل اینکه پسرش گفته تا پول نگیری نباید با استقلال قرارداد ببندی!»


مدیرعامل استقلال همچنین درباره اختلافات اخیرش با رویانیان مطرح کرد: «من و رویانیان جمعه به مدت دو ساعت در برنامه‌ای کنار هم نشسته بودیم و قرار شد شنبه با هم برویم دنبال یک سری کارهای مشترک‌مان، اما دیدید فردایش چه مصاحبه‌ای انجام داد.»


فتح‌الله‌زاده همچنین درباره اظهار نظر منصوریان که گفته بود درباره جباری باید به صورت مستقیم با فتح‌الله‌زاده صحبت کنم، عنوان کرد: «باشگاه صاحب دارد و مسئولش باید در این باره تصمیم بگیرد. منصوریان نیز از پیشکسوتان استقلال بوده و من به حرفش گوش می‌کنم. منصوریان توانایی مدیریت دارد و حتی می‌تواند مدیرعامل استقلال شود اما باید روراست باشد. او خجالت می‌کشد و نمی‌تواند حرف‌هایش را رو راست بزند.»


وی همچنین درباره خبرهایی که پیرامون هزینه‌های زیاد اعزام استقلال به اوکراین مطرح می‌شود، اضافه کرد: «ما هیچ پولی ندادیم. دلیل دعوت شدن‌مان نیز این است که استقلال تیم منتخبی بوده، قهرمان ایران است و جزو 8 تیم برتر آسیاست. آن‌ها دوست دارند ما را دعوت کنند. اسپانسر هم داریم و حتی بلیت رفت و برگشت‌مان را مجانی حساب کردند.»


فتح‌الله‌زاده همچنین در ادامه درباره اظهار نظر اخیر مجتبی جباری درباره پول دادن فتح‌الله‌زاده برای خرید عنوان شوالیه تاکید کرد: «جباری درس‌هایی که یاد گرفته را خوب پس می‌دهد. اشکالی ندارد بگذارید بگوید. ما پول داریم شوالیه می‌خریم، حشیش که نخریدیم. بازیکنی مثل خسرو حیدری لطف دارد و می‌گوید فتح‌الله‌زاده من را از هواپیما پیاده کرد و به قول مجتبی جباری با تیم مسخره استقلال قرارداد بست. درباره آندو هم باید هواپیمای او را بر زمین بنشانم.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها