کد خبر: ۱۴۷۸۸۲
زمان انتشار: ۰۹:۱۲     ۲۱ تير ۱۳۹۲
مربیان و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار با ملوان انزلی با حضور در هیات فوتبال استان تهران قراردادهای خود را به ثبت رساندند.
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار با ملوان بندر انزلی راهی هیات فوتبال استان تهران شدند و قراردادهای خود را در حضور شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران به ثبت رساندند.


محمد امام‌وردی مسوول ثبت قراردادهای باشگاه پرسپولیس نیز در هیات فوتبال حضور داشت و به اتفاق سعید شیرینی نسبت به ثبت قراردادها نظارت می‌کرد.


مدت زمان قرارداد سرخپوشان به شرح ذیل می‌باشد:


* کادر فنی:
علی دایی (سرمربی)، جواد منافی، محمد دایی و رضا فروزانی (دستیار)، بهزاد غلامپور (مربی دروازه‌بان‌ها) و محمدرضا مولایی (مربی بدنساز).


* مدیر تیم فوتبال بزرگسالان: محمد پنجعلی


* سرپرست: سعید شیرینی


* مدیر رسانه‌ای: حمید عباسی


* دروازه‌بانان:
نیلسون (یک سال)، امیر عابدزاده (دو سال) و رضا محمدی (دو سال)


* مدافعان:
رضا نورمحمدی (یک سال)، محسن بنگر (یکسال)، سید جلال حسینی (یک سال)، محمدرضا خانزاده (دو سال)، میثم حسینی (دو سال)، مهرداد پولادی (دو سال)، حسین ماهینی (دو سال) و حسین کنعانی (یک سال)


* هافبک میانی:
رضا حقیقی (دو سال)، مهرداد کفشگری (سه سال)، محمد نوری (دو سال)، مارکو سپانوویچ (یک سال) و قاسم دهنوی (یک سال)


* هافبک‌های کناری:
امید عالیشاه (دو سال)، غلامرضا رضایی (دو سال)، میلاد غریبی (دو سال)، پیام صادقیان (دو سال) و حمیدرضا علی عسگری (دو سال)


* مهاجمان:
سید مهدی سید صالحی (دو سال)، محمد عباس‌زاده (سه سال)، یونس شاکری (سه سال) و هادی نوروزی (دو سال)


مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات تیم با ارائه توضیحاتی گفت: «تیم فوتبال پرسپولیس 17 بازیکن بزرگسال، 6 بازیکن زیر 23 سال را به خدمت گرفته است و همچنین قرارداد دو بازیکن (عابدزاده و کنعانی) به عنوان بازیکن رده سنی امید به ثبت رسیده است.»


حسین قدوسی در پایان گفت: «هر باشگاه لیگ برتری می‌تواند قرارداد 21 بازیکن بزرگسال و 9 بازیکن زیر 23 سال را به ثبت برساند که بر این اساس تیم پرسپولیس چهار جای خالی برای بازیکنان بزرگسال و سه جای خالی برای بازیکنان زیر 23 سال خود در اختیار دارد.»


پرسپولیس همچنین در فصل نقل و انتقالات چهار سهمیه لیگ برتری (میثم حسینی، مهرداد کفشگری، مهدی سید صالحی و قاسم دهنوی) را جذب کرده و طبق قوانین می‌تواند دو بازیکن لیگ برتری دیگر را در طول فصل یا نقل و انتقالات نیم فصل به خدمت بگیرد.


همچنین باشگاه پرسپولیس دو بازیکن خارجی (نیلسون و سپانوویچ) را به خدمت گرفته و طبق قانون می‌تواند دو بازیکن خارجی دیگر که یکی از آنها الزاما باید بازیکن آسیایی باشد را به خدمت بگیرد.


پیام صادقیان، امید عالیشاه و میلاد غریبی سه پدیده سال‌های اخیر لیگ برتر در لیست زیر 23 سال پرسپولیس قرار گرفتند و از آنجا که فصل گذشته بازیکن زیر 21 سال بوده‌اند سهمیه لیگ برتری محسوب نمی‌شوند.


کاهش هزینه‌ها، برقراری توازن در پست‌ها، پرهیز از هیاهو، جذب بازیکنان جوانی که سهمیه لیگ برتری نباشند، جوانگرایی، یارگیری براساس ترمیم نقاط  ضعف فصل گذشته از جمله سیاست‌های مدیریت باشگاه و سرمربی پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بوده است.
سايت پرسپوليس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها