کد خبر: ۱۴۸۱۵۴
زمان انتشار: ۲۱:۳۴     ۲۲ تير ۱۳۹۲
ديويد مويس، سرمربي جديد منچستريونايتد، شروع اميدوار کننده اي با اين تيم نداشت و در اولين حضورش روي نيمکت يونايتدها، مقابل ستارگان ليگ تايلند 1-0 شکست خوردند.
 در اين ديدار که در ورزشگاه راجامانگالاي بانکوک برگزار شد، منچستريونايتد با ترکيب آموس، فابيو، اونز، فرديناند، باتنر، کريم، عدنان جانوزاي، اندرسون، گيگز، کلورلي و ولبک به ميدان رفت اما بازيکنان تايلند نمايش خوبي ارائه دادند و علاوه بر بازي کردن دروازه شياطين سر، دو موقعيت بسيار خوب را نيز از دست دادند.

به گزارش گل، بهترين بازيکن منچستريونايتد در نيمه اول، در غياب ستاره هايي مانند فن پرسي و روني، عدنان جانوزاي، ستاره جوان بلژيکي بود که يک موقعيت بسيار خوب را هم روي ارسال فابيو از دست داد.

 هواداران تايلندي استقبال ويژه اي از اين ديدار کردند  و بليت هاي اين ديدار به قيمتي 130 دلار به فروش رفت.

ممکن است اين شکست کار را براي ديويد مويس که بايد  جاي خالي فرگوسن را پر کند، دشوار کرده و فشارها را روي او افزايش دهد؛ مگر اينکه تيمش در ديدارهاي بعدي نتايج بهتري کسب کند.

البته هنوز زمان زيادي تا پايان تور پيش فصل منچستريونايتد باقي مانده و آنها بايد ديدارهاي ديگري را در استراليا، ژاپن، هنگ کنگ و سوئد انجام بدهند.حتي او مي تواند خوش بين باشد که با اين شکست، به خوبي در مسير سر الکس فرگوسن حرکت مي کند زيرا او نيز در سال 1986، دوران حضورش در الدترافورد را با شکست نااميد کننده 2-0 مقابل تيم کوچک آکسفورد يونايتد آغاز کرد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها