کد خبر: ۱۴۸۱۷۶
زمان انتشار: ۰۰:۵۲     ۲۳ تير ۱۳۹۲
تمرين تيم فوتبال استقلال با حضور سرمربي اين تيم و در غياب دو بازيکن برگزار شد.
تمرين تيم فوتبال استقلال از ساعت 18:30 در کمپ زنده‌ياد حجازي برگزار شد.

به نقل از فارس، در تمرين امروز آبي‌پوشان ساموئل که به تازگي قرارداد خود را با اين تيم تمديد کرده، اضافه شد و البته خسرو حيدري پس از گذشته 30 دقيقه از تمرين، خود را به کادر فني معرفي کرد. اين بازيکن به صورت اختصاصي به دويدن دور زمين پرداخت.

*سياوش اکبرپور و احمد جمشيديان از غايبان تمرين امروز آبي‌پوشان بودند.

*در ابتداي تمرين مجيد صالح حدود پنج دقيقه با بازيکنان استقلال صحبت کرده و پس از گذشت چند دقيقه قلعه‌نويي تمرينات تاکتيکي را بر عهده گرفت.

*ياسين بازيکن اهل کشور مراکش که پاسپورت فرانسوي دارد امروز هم در تمرين تيم استقلال شرکت کرد و در کارهاي گروهي حضور داشت.

*حدود 200 نفر از طرفداران تيم استقلال نظاره‌گر تمرينات امروز اين تيم بودند. اين در حالي است که در همان ابتدا همه منتظر حضور جواد نکونام در تمرين آبي‌پوشان بودند اما خبري از اين بازيکن نشد و طرفداران استقلال دچار چندگانگي در مورد اين بازيکن شدند. نکونام در حالي که پيش از اين گفته بود که با استقلال قرارداد دو ساله دارد و حتي جلسه‌اي را با حضور امير قلعه‌نويي برگزار کرد، باز هم در تمرين امروز استقلال حضور نداشت تا شايعات جدايي اين بازيکن در کمپ زنده‌ياد حجازي به گوش برسد. عده‌اي از طرفداران استقلال مدام از خبرنگاران سؤال مي‌پرسيدند که تکليف نکونام چه شد و آيا او به تراکتورسازي مي‌رود.

*در ابتداي تمرين بازيکنان زير نظر حاج قاسم به گرم کردن بدن‌هاي خود پرداخته و سپس کارهاي تاکتيکي را پشت سر گذاشتند. با توجه به اينکه در نوبت صبح تمرين کرده بودند تمرين بعد از ظهر آبي‌پوشان نزديک به 60 دقيقه بود تا به بدن آبي‌پوشان فشار نيايد. بخش آخر تمرين بعد از ظهر فوتبال درون‌تيمي بود که بازيکنان در قالب دو گروه آن را پشت سر گذاشتند. در بخش حرکات تاکتيکي امير قلعه‌نويي پا به توپ شد و در کنار استقلالي‌ها به بازي آقاوسط پرداخت.

*با توجه به اتمام اردوي اوکراين تنها يکي دو بازيکن تستي در تمرين امروز حاضر بودند و ديگر خبري از آن شلوغي روزهاي آغازين تمرينات نبود.

*در هنگام برگزاري فوتبال درون‌تيمي تماشاگران بازيکنان را تشويق مي‌کردند، هنگامي که نيکبخت واحدي با يک پاس برهاني را موقعيت گل قرار داد با تشويق تماشاگران روبرو شد.

*بهزاد محمدي بازيگر مجموعه‌هاي طنز تلويزيون در تمرين امروز حاضر شد. وي پس از حضورش به سمت قلعه‌نويي رفت، با وي عکس يادگاري گرفت و براي دقايقي با سرمربي استقلال به صحبت پرداخت.

*محمد قاضي که در فوتبال درون‌تيمي با لباس سورمه‌اي بازي مي‌کرد در چند صحنه با حنيف عمران‌زاده که در تيم روبرو حضور داشت، برخورد کرد. البته وي روي چند صحنه تکل‌هاي خشني مي‌رفت که محمد قاضي نيز برخورد جالبي با وي داشت.

*مسئولان باشگاه استقلال در جريان برگزاري تمرين امروز قرارداد احسان پيرهادي و مهرداد حسيني را هم به ثبت رساندند.

*قرار است تمرينات تيم استقلال فردا مجدداً در دو نوبت برگزار شود و آبي‌پوشان از روز دوشنبه تمرينات خود را در يک نوبت برگزار خواهند کرد.

*تيم استقلال روز پنجشنبه در ديداري دوستانه به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها