کد خبر: ۱۴۸۵۸۷
زمان انتشار: ۰۰:۴۸     ۲۴ تير ۱۳۹۲
خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: در زمان ثبت قراردادم قهر و آشتی در کار نبود و تنها منتظر انجام کارها نوری بودم تا قراردادم را با استقلال ثبت کنم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد قاضی مهاجم استقلال ظهر امروز (یکشنبه) به دیدار مدیرعامل باشگاه استقلال رفت. وی در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه استقلال در این خصوص و موارد دیگر به اظهارنظر پرداخت که در زیر می آید:

* به دیدار فتح‌الله‌زاده رفته بودی. این موضوع علت ویژه‌ای داشت؟

نه، فقط یک بحث در مورد قراردادم بود و همینطور یک موضوع که پیش از این با آقای فتح‌الله‌زاده داشتم وگرنه موضوع خاصی نبود. جا دارد که همین جا به نکته‌ای هم اشاره کنم و آن هم این است که از روز اولی که به استقلال آمدم، فتح‌الله‌زاده شرایط خیلی خوبی را برایم فراهم کرد و روحیه‌ای دوچندان به من داد.

در تمام سال‌های فوتبالی‌ام اکثرا با مدیرانی برخورد داشته‌ام که متاسفانه صراحت کلام نداشته‌اند و راستگو نبوده‌اند ولی فتح‌الله‌زاده یکی از صادق‌ترین مدیرانی بوده که دیده‌ام چون هرچه که به من گفته را نه فقط در حرف، که در عمل هم پیاده کرده است. به نظرم واقعا حق است که به ایشان لقب پدر استقلال را بدهیم.

* برخی رسانه‌ها از ماجرای قهر و آشتی‌ات در روز ثبت قراردادت گفته بودند ...

دیدن این خبر واقعا برای من هم عجیب بود. وقتی وارد هیات فوتبال شدم، مسئول ثبت قراردادها در حال ثبت قرارداد پژمان نوری بود و به همین دلیل من منتظر ماندم که در همان لحظه تلفن همراهم زنگ خورد و ترجیح دادم تا بیرون از اتاق با تلفن صحبت کنم. حالا این ماجرای قهر و آشتی از کجا پیدا شد را واقعا نمی‌دانم! حتی به من گفتند که می‌خواهیم مصاحبه‌ای با شما داشته باشیم که گفتم اول اجازه بدهید ثبت کنم بعد صحبت خواهم کرد.

*به نظر می‌آید در همین مدت کوتاه حضورت در استقلال، حاشیه‌سازها دست‌بردار نیستند و پس از آن ماجرای که گفته شد مهاجمان به تو پاس نمی‌دهند، حالا این بحث را وسط کشیدند. درست است؟

این بحث پاس ندادن زمانی مطرح شد که ما ایران نبودیم و برای خودم هم این موضوع خیلی عجیب بود. بابت انتشار این خبر که از پایه دروغ بود خیلی ناراحت شدم و حتی در موردش با آقای قلعه‌نویی حرف زدم و گفتم متاسفانه برخی دارند شیطنت می‌کنند. قلعه‌نویی هم به من گفت کاری با این حواشی نداشته باش چون با توجه به اینکه از پرسپولیس به استقلال آمده‌ای می‌خواهند تو را به حاشیه بکشانند.

در نهایت هم سعی کردم در عمل نشان دهم که چه رفاقت خوبی با مهاجمان و همه بازیکنان استقلال دارم و همانطور که در اوکراین بعد از گل برهانی و مجیدی، اولین نفری بودم که به آنها تبریک گفتم، از این به بعد هم هر بازیکنی گل بزند وظیفه‌ام می‌دانم که به عنوان اولین نفر به او تبریک بگویم، چون هیچ مشکلی با هیچ یک از بازیکنان استقلال ندارم.

* هواداران استقلال هم در این مدت خیلی خوب حمایتت کرده‌اند. چه صحبتی با آنها داری؟

واقعا فکر نمی‌کردم که اینقدر زود من را بپذیرند. جا دارد همین‌جا برای‌تان خاطره‌ای تعریف کنم. چندسال پیش که استقلال قهرمان شده بود و داشت به تهران می‌آمد، همان موقع من هم داشتم از اصفهان به تهران می‌آمدم که هواداران استقلال وقتی من را در فرودگاه دیدند با اینکه بازیکن ذوب‌‌آهن بودم خیلی تشویقم کردند و این برایم جالب بود. آن موقع قسمت نشد که به استقلال بیایم اما حالا که آمده‌ام از آنها تشکر می‌کنم چون خیلی در این مدت مرا شرمنده لطف و حمایت‌های‌شان کرده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها