کد خبر: ۱۴۸۷۲۳
زمان انتشار: ۱۳:۱۱     ۲۴ تير ۱۳۹۲
مشخصات ظاهری این زن سارق که زنی حدوداً ۵۰ ساله، سیاه چهره، لاغر اندام و بلند قد بود اخذ و در اختیار واحدهای گشتی و ماموران گشت نامحسوس کلانتری قرار گرفت.
قانون: زنی که در ورود به خانه های مردم و سرقت از آن ها تبحر خاصی داشت تا جایی که بعضی به او زن عنکبوتی می گویند، به دام پلیس افتاد.

متهم از سوی شکات شناسایی شده و خود نیز به بیش از ۷ فقره سرقت منزل و طلاجات شهروندان اعتراف کرده است.

چندی پیش در پی مراجعه تعدادی از شهروندان و اهالی ساکن در محدوده بی سیم تهران مبنی بر اینکه زنی ۵۰ ساله در فرصتی مناسب با ورود به منازل اقدام به سرقت طلا و اشیاء قیمتی می کند، پرونده ایی در این رابطه تشکیل و بلافاصله در دستور کار ماموران معاونت تجسس کلانتری ۱۵۹ بی سیم قرار گرفت.
 
در تحقیقات پلیسی و بررسی ساعات وقوع و همچنین کنترل مجرمین رها شده موجود در سیستم فایلر آگاهی ماموران موفق به شناسایی هویت زن ۵۰ ساله به نام "مریم" شدند که به تازگی از زندان آزاد شده بود. مشخصات ظاهری این زن سارق که زنی حدوداً ۵۰ ساله، سیاه چهره، لاغر اندام و بلند قد بود اخذ و در اختیار واحدهای گشتی و ماموران گشت نامحسوس کلانتری قرار گرفت.
 
با به دست آمدن مشخصات ظاهری متهم تلاش برای دستگیر وی آغاز شد در ادامه گشت زنی های هدفمند و عملیات تعقیب و مراقبت پلیسی انجام شد تا اینکه ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه ۱۶ تیرماه ۹۲ یکی از واحدهای گشتی موفق به شناسایی سارق که در حال پرسه زنی در خیابان شوش شرقی بود شده و بلافاصله وی را دستگیر کردند و در بازرسی از کیف همراه وی مقداری طلاجات به میزان تقریبی ۲ میلیون تومان کشف نمودند.
 
متهم پس از دستگیری بلافاصله به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های فنی و پلیسی قرار گرفت که در خلال تحقیقات پلیسی و در بررسی سیستم فایلر آگاهی مشخص شد "مریم" سابقه دار بوده و طی دو سال گذشته نیز به اتهام سرقت منزل در خیابان های اتابک، منصور و ۱۷شهریور توسط کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شده است.
 
متهم از سوی شکات شناسایی شده و خود نیز به به بیش از ۷ فقره سرقت منزل و طلاجات شهروندان اعتراف کرده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها