کد خبر: ۱۴۸۸۹۸
زمان انتشار: ۱۰:۳۳     ۲۵ تير ۱۳۹۲
محمود احمدی‌نژاد در کنار اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان، ساعت اهدایی امیر کویت را برای آزادی زندانیان نیازمند به ستاد دیه هدیه داد.
به گزارش 598 به نقل از تسنیم، در مراسم جشن گلریزان ستاد دیه کشور که شب گذشته برگزار شد، از کمک خیرین و مسئولان از جمله روسای قوا و مقام معظم رهبری برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تقدیر و تشکر شد.

همچنین محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور در کنار اختصاص مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند، ساعت مچی اهدایی امیر کویت را برای این کار به ستاد دیه کشور هدیه داد. قرار بود در مراسم شب گذشته با انجام حراجی، این ساعت به فروش برسد اما این کار به زمان دیگری موکول شد.

پیش از این ، رهبر معظم انقلاب ۱۲۰ میلیون تومان،‌ آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه‌قضاییه ۵۰ میلیون تومان و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی مبلغ ۳۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان نیازمند هدیه کردند.

جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نیز برای این کار اقدام کرده‌اند ولی هنوز مبلغ آن مشخص نشده است، گفت: هاشمی رفسنجانی در سال ۶۹، معادل تمام کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان، به ستاد دیه کمک کردند.

وی همچنین از اختصاص مبلغی توسط دکتر روحانی رئیس‌جمهور منتخب برای کمک به زندانیان نیازمند خبر داد. بنیاد تعاون سازمان زندان‌ها نیز مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان نیازمند اختصاص داد.

مدیرعامل ستاد دیه همچنین گفت: برخی از خیرین که نتوانستند خود را به این جشن گلریزان برسانند در تماس تلفنی تعهدات مختلفی را برای کمک به آزادی این زندانیان اعلام کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها