کد خبر: ۱۴۸۹۰۶
زمان انتشار: ۱۰:۵۵     ۲۵ تير ۱۳۹۲
هر آنچه در "ماه عسل" گذشت؛
"احسان عليخاني" براي ابراز همدردي با مهمان برنامه او را در آغوش گرفت.
باشگاه خبرنگاران، شب گذشته در ششمين روز از ماه مبارك رمضان نيز "ماه عسل" با اجراي "احسان عليخاني" از شبكه سه سيما به روي آنتن رفت.
"عليخاني" با جمله «نوش جانتان باشد ثانيه ثانيه ي ماه مبارك رمضان» دفتر ششم "ماه عسل" را آغاز كرد.
بعد تيتراژ آغازين برنامه با صداي "فرزاد فرزين" در فضاي "ماه عسل" طنين انداز شد.
پس از پخش تيتراژ "عليخاني" عنوان كرد: تيتراژ "ماه عسل"‌با صداي "فرزاد فرزين" داراي ترجيح بند زيبايي است و ما يادمان رفت از او تشكر كنيم.
پس از آن "عليخاني" ضمن تشكر از همه مادران عنوان كرد: مادران به شدت برنامه ما را رصد مي كنند و به موقع گوش ما را مي گيرند اين بسيار خوب است و به هيچ عنوان هم پاچه خواري نمي كنم.
"عليخاني" با بيان اين جمله اذعان داشت: كه امروزه موضوع جذابي خواهيم داشت، موضوع برنامه امروز در دل يك تضاد نهفته است ولي نتيجه گيري و قضاوت آن با شماست.
مهمان برنامه يك خانمي بود كه براي زيباتر شدن خود عمل جراحي زيبايي انجام داده بود ولي به آن چهره دلخواه خود دست نيافته بود و بعد براي رسيدن به چهره ابتدايي خود نيز چندين بار جراحي هاي زيبايي متفاوتي انجام داده بود و حال نيز به آن چهره زيبا و ابتدايي خود بازنگشته بود.
اين خانم دليل حضور خود در برنامه را اينگونه عنوان كرد:‌ كه آمدم تا شايد بتوانم يك نفر را از انجام جراحي زيبايي منصرف كنم.
دكتر "نراقي" متخصص جراحي هاي زيبايي و پلاستيك نيز به جمع مهمان برنامه "ماه عسل" پيوست و متذكر شد كه بيماراني را كه براي جراحي زيبايي به من مراجعه مي كنند در صورت تشخيص و ضرورت نداشن جراحي، بيمار را از انجام آن منصرف مي كنم سپس با پخش آيتمي از يك خواهر و برادر كه داراي بيماري خاص بودند مهمانان بخش دوم "ماه عسل" معرفي شدند.
اين خواهر و برادر در زمان تولد خود هيچ مشكلي نداشتند ولي بعد از جنگ در عراق آنها مجبور به ترك محل سكونت خود شدند و پس از بازگشت به ايران به دليل آلودگي هاي موجود در مرز به تدريج دچار بروز لكه هايي در صورت و بدن خود شدند كه در آن زمان حدود 3 سال داشتند.
اين دو مهمان از نگاهها و حرفهاي مردم در حين ديدن صورتشان اظهار ناراحتي كردند.
"عليخاني" در پايان رو به "عمار" مهمان برنامه متذكر شد كه من به جاي تمام حرفها و نگاههاي مردم كه شما را ناراحت كرده، روي شما را مي بوسم و بعد به طرف "عمار" رفته و او را همراه با در آغوش گرفتن بوسيد.
دفتر ششم "ماه عسل" با اين جمله "عليخاني" بسته شد:
اميدوارم خدا قسمت همه ما يك نگاه زيبا كند، ما قرار نيست به خاطر زيبايي تقدير شويم خيلي مهم است براي مردم به جاي زيبا بودن، جذاب باشيم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها