کد خبر: ۱۴۹۰۱۴
زمان انتشار: ۱۷:۰۲     ۲۵ تير ۱۳۹۲
پیش از آغاز تمرین مدافع استقلال با یکی از هواداران درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ تمرین استقلال عصر امروز از ساعت 18:30 با حضور 150 نفر از هواداران استقلال برگزار شد.

 

* یکی از هواداران استقلال که خود را از اردبیل به محل تمرین استقلال رسانده بود قصد داشت با بازیکنان عکس بگیرد که بازیکنان به وی اعلام کردند باید به تمرین برسند و پس از پایان تمرین با وی عکس یادگاری می‌گیرند. با این حال این هوادار دست‌بردار نبود و به هر نحوی قصد داشت عکس یادگاری بگیرد اما وقتی متوجه شد بازیکنان سریع خود را به زمین می‌رسانند از این مسئله ناراحت شد و با کنایه به سیاوش اکبرپور گفت: چرا خودت را می‌گیری؟

 

این هوادار از حنیف عمران‌زاده که در حال رفتن به سمت رختکن بود همین درخواست را کرد که مدافع استقلال در جواب او گفت: تمرین دیر است و پس از پایان تمرین حتما عکس می‌گیریم. آن هوادار با حال تمسخرآمیز به عمران‌زاده گفت، تو اصلا بچه غول نیستی که این جمله وی باعث ناراحتی مدافع استقلال شد و در حالی که آن هوادار این جمله را تکرار می‌کرد به سمت وی رفت و با عصبانیت دلیل این جمله را از وی پرسید. این موضوع با دخالت مسئولان کمپ ختم به خیر شد.

 

* امیر قلعه‌نویی هنگام ورود به زمین از سوی هواداران استقلال تشویق شد.

 

* فرزند پژمان نوری با پیراهن شماره 7 رونالدو در تمرین حاضر شد و امیر قلعه‌نویی دقایقی با او در این باره صحبت کرد.

 

* پیش از آغاز تمرین امیرحسین صادقی و محمد قاضی بازی تنیس فوتبال انجام دادند که کری این دو بازیکن همه نگاه‌ها را به خود جلب کرده بود. جالب اینکه هیچکدام زیر بار شکست نمی‌رفتند.

 

* چند تن از هواداران نوجوان  استقلال برخی از بازیکنان از جمله خسرو حیدری را با شعار «خسرو دیوید بکام» تشویق کردند.

 

* جی‌لوید ساموئل با تاخیر 5 دقیقه‌ای در تمرین استقلال حاضر شد و هنگام ورود به زمین با تشویق هواداران روبرو شد.

 

* احمد جمشیدیان و فردین عابدینی غایب بودند.

 

* تمرین استقلال با صحبت‌های کوتاه امیر قلعه‌نویی آغاز شد و در حالی که بازیکنان زیر نظر حاج‌قاسم تمرینات خود را آغاز کردند مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده، سیاوش اکبرپور و علیرضا نیکبخت واحدی دقایقی روی یکی از نیمکت‌ها با سرمربی استقلال خصوصی صحبت کردند.

 

* بازیکنان امروز تمرین پرفشاری زیر نظر امیر قلعه‌نویی انجام دادند به طوری که ابتدا زیر نظر مربی بدنساز خود عبور از مانع، دوهای استقامتی و کار با توپ و سپس بازی آقاوسط را انجام دادند. پس از این بخش امیر قلعه‌نویی بازیکنان را به 4 گروه تقسیم کرد تا بازیکنان بازی تحت فشار را انجام دهند. هر تیمی به گروه مقابل خود نباید اجازه پاسکاری را می‌داد. قلعه‌نویی بارها به بازیکنان خود تذکر می‌داد که به راحتی توپ را لو ندهند.

 

* فرهاد مجیدی و خسرو حیدری جدا از سایر بازیکنان به کارهای اختصاصی پرداختند و کاپیتان استقلال 30 دقیقه زودتر کمپ تمرین را ترک کرد.

 

* شایعه توافق جواد نکونام با استقلال امروز در تمرین دهان به دهان می‌چرخید و برخی از توافق کامل این بازیکن با استقلال خبر می‌دادند.

 

* ساموئل و مجید صالح دقایقی به صورت خصوصی با یکدیگر صحبت کردند.

 

* محمدزاده رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال، منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بودند.

 

* دایی مجتبی جباری که یکی از آنالیزورهای استقلال در فصل گذشته بود و حتی پیش از پیوستن جباری به سپاهان در تمرینات شرکت می‌کرد پس از پیوستن وی به سپاهان دیگر در تمرینات حاضر نشده است.

 

* دروازه‌بانان استقلال زیر نظر حمید بابازاده تمرینات فشرده‌ای را انجام دادند.

 

* بخش پایانی تمرین استقلال شوت به دروازه و سانتر از جناحین بود. امیر قلعه‌نویی بارها به بازیکنان تذکر می‌داد که در زدن ضربه دقت کنند.

تسنیم

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها