کد خبر: ۱۴۹۰۵۳
زمان انتشار: ۱۹:۵۳     ۲۵ تير ۱۳۹۲
یکی از اعضای ارشد اخوان المسلمین مصر هرگونه تماس و گفت و گو با نیروهای مسلح را تکذیب و تاکید کرد که گفت وگو فقط در صورت حاکمیت مجدد قانون اساسی و بازگرداندن محمد مرسی به ریاست جمهوری ممکن خواهد بود.

«محمد على بشر» وزیر سابق توسعه و از اعضای ارشد اخوان المسلمین مصر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت: هیچ گونه تماسی با فرماندهان نظامی و رهبران اخوانی صورت نگرفته است و فرصتی برای گفت وگو و یا ابتکار و آشتی وجود ندارد مگر اینکه قانون اساسی دوباره به اجرا گذاشته شده و محمد مرسی به ریاست جمهوری بازگردد.

وی نقل قول  روزنامه گاردین انگلیس از او در خصوص گفت وگو بین اخوانی ها و نیروهای مسلح را تکذیب  و تصریح کرد: من با مسئولان این روزنامه در این خصوص صحبت و این نقل قول را تکذیب کردم و آنان تاکید کردندکه اشتباهی صورت گرفته و اظهاراتی که به نقل از او منتشر شد متعلق به جمال حشمت و کاملا شخصی بوده نه به نمایندگی از اخوانی ها.

بشر تاکید کرد: اخوانی ها مذاکره با نیروهای مسلح و یا متوسل شدن به هرگونه اقدامی را نمی پذیرند مگر اینکه قانون اساسی دوباره مشروعیت یافته و به عبارت بهتر محمد مرسی به ریاست جمهوری بازگردد.

وی اظهار داشت: هیچ گونه تماسی بین من و هیچ یک از رهبران نیروهای مسلح صورت نگرفته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها