کد خبر: ۱۴۹۲۸۰
زمان انتشار: ۱۵:۳۰     ۲۶ تير ۱۳۹۲

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به وضعیت هوای قم در 48 ساعت آینده اشاره کرد و ابراز داشت: هوای امروز بعد از ظهر همراه با وزش باد و گرد و خاک است و در هنگام شب هوا مقداری آرام‌تر می‌شود.

وی افزود: امروز بعد از ظهر و فردا هوا غبار آلود است و از ظهر فردا وزش باد مجدداً شروع می‌شود و تا شب ادامه دارد و سرعت وزش باد نیز کاهش پیدا می‌کند.

رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: برای پس فردا غبار کم‌تری پیش‌بینی می‌کنیم ولی هوا کاملاً پاک و صاف نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دمای هوای امروز، فردا و پس فردا تغییر چندانی ندارد و امروز نسبت به دیروز اندکی گرم‌تر خواهد بود و دمای هوا به 45 درجه سانتی گراد رسیده است و فردا و پس فردا هم تغییری نخواهد کرد و به همین صورت باقی خواهد ماند.

قاضی با اشاره به هوای چند روز آینده اظهار داشت: سه تا چهار روز دیگر هوا چند درجه‌ای کاهش پیدا می‌کند ولی کماکان تا حدود 10 روز آینده دما بالای 40 درجه سانتی گراد باقی می‌ماند و شب گذشته حداقل دما 24 تا 26 درجه بوده و در چند روز آینده حداقل دما تغییری نخواهد کرد و هوای استان همچنان گرم خواهد بود.

وی افزود: سرعت وزش باد و گرد و غبار به خصوص در نیمه شب و نزدیک صبح کاهش پیدا می‌کند و از غبار هوا کاسته می‌شود ولی در ساعات بعد از ظهر هوا دارای گرد و غبار بوده و جهت وزش گرد و غبار از سمت شرق است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها