کد خبر: ۱۴۹۳۲۷
زمان انتشار: ۲۰:۳۹     ۲۶ تير ۱۳۹۲
محمد رویانیان با انتقاد از حمید سجادی گفت: آقای سجادی من می‌روم و شما با اتاق فکر 15 نفره‌ای که تشکیل داده‌اید هر کاری خواستید انجام دهید.
به گزارش 598، محمد رویانیان در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص بیانیه ناصر شفق و با انتقاد از رفتار برخی افراد در روزهای گذشته اظهار کرد: تعجب می‌کنم بعضی دوستان بدون اینکه آمده باشند، بیانیه می‌دهند و می‌گویند من می‌روم. ما ندیدیم که در این چند وقت کسی بیاید که حالا بخواهد به خاطر رفتن بیانیه بدهد. اصلا متوجه نمی‌شوم که این حرف‌ها از کجا زده می‌شود. من شفق را چند سال می‌شناسم اما شما اصلا کی آمدید که حالا می‌خواهید بروید؟

وی ادامه داد: ظاهرا یک هیات مدیره پشت پرده درست کرده‌اند که تبدیل به یک اتاق فکر شده است. در این اتاق فکر می‌کنند که چه کسی را مدیرعامل بگذارند و چه کسی را در هیات مدیره. واقعا در این اتاق چه فکرهایی تولید شده است؟

رویانیان گفت:‌ این روزها مد شده که هر کسی مصاحبه می‌کند و اسم روحانی را می‌آورد. فکر می‌کنند روحانی بیکار است. اصلا روحانی چه کار دارد که صحبت‌های شما را بخواند؟ او در حال حاضر فکرش معطوف به دولت آینده و انتخاب وزرا است. چرا خودتان را به دولت بعد نسبت می‌دهید؟ تا الان 10 وزیر ورزش، 10 رییس فدراسیون و 10 مدیرعامل پیدا شده است. مگر دولت بعد چند وزیر و چند مدیرعامل می‌خواهد؟ الان که با هم دعوا می‌کنید بعدا می‌خواهید چه کنید؟ من نه با دولت احمدی نژاد مشکلی داشتم و نه با دولت روحانی کاری دارم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه خود را به دولت احمدی نژاد و روحانی نمی‌چسباند گفت: من مدیرعامل یک باشگاه هستم و نوکری مردم را می‌کنم. عشق آن‌ها افتخار ماست. اما در این چند روز بعضی‌ها 10 عضو هیات مدیره و 5 مدیرعامل برای پرسپولیس انتخاب کردند. آقای سجادی اصلا من نیستم، خودتان به اتاق فکر 15 نفره‌ای که تشکیل دادید، هر کار خواستید بکنید. من می‌روم خداحافظ!

وی گفت: باشگاه پرسپولیس به این دولت و آن دولت کاری ندارد. دولت‌ها می‌آیند و می‌روند اما پرسپولیس می‌ماند. این باشگاه هواداران میلیونی دارد، نباید سیاسی شود. نباید وابسته به دولت باشد بلکه باید یک باشگاه حرفه‌ای، خودکفا و توسعه یافته باشد. کسانی که می‌خواهند خودشان را نگه دارند، خود را به دولت آینده وصل می‌کنند اما این مسائل چه ربطی به هم دارند؟ من مدیرعامل پرسپولیس هستم و اگر توانستم می‌مانم و نوکری مردم را می‌کنم.

رویانیان در ادامه با بیان اینکه در چند روز گذشته به خاطر رفتار آقایان 10 میلیارد ضرر کرده‌ایم، گفت: سه چهار هفته است که به خاطر کارهای آقایان مدام در حال ضرر دادن هستیم. تا می‌آییم قرارداد ببندیم می‌گویند رویانیان می رود پس ما نیستیم. یک ماه است که می‌خواهیم قرارداد اسپانسر خود را نهایی کنیم اما به خاطر همین مسائل دست‌مان بسته است. پول وینگادا را یکی از عزیزان می‌خواست بدهد اما به خاطر همین مسائل جور نشد. هرچد که ما طلب وینگادا را کامل پرداخت کردیم. باز هم می‌گویم ما با هیچ دولتی کاری نداریم. بعضی‌ها پیش احمدی نژاد رفتند و خواستند فلان باشگاه را بگیرند بعضی‌ها هم پیش روحانی می‌روند و انتظار دارند یک باشگاه به نام‌شان شود. این وسط افرادی که اصلا نیامده‌اند هم بیانیه می‌دهند که می‌خواهند بروند. آخر چرا به پرسپولیس ضربه می‌زنید؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها